Ve GTA 4 Piyasada

Bu konuyu okuyanlar

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Uzun zamadır beklenen oyun GTA 4 PC versiyonu 02 Aralık 2008 Kuzey Amerikada 03 Aralık 2008 Avrupada Satışa sunuldu. Download linkleri Piyasaya çıktı bile. Daha ilk geceden. Dünya çapında bir çok fanatiği olan oyun satış rekorlarını ele geçirecek gibi görünüyor.

Amazon.com Satış Linki

51ftJn1eK0L._SS400_.jpg

Sistem Gereksinimleri
* Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
* RAM: 2GB
* Hard Drive: 18GB free hard disk space
* Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
* Drive: DVD-ROM dual-layer drive

Oyunu yükleyen bi Arkadaşın Ekran görüntüsü.

OYUN 2 DVD Halinde
DVD 1 = 7.04 Gb
DVD 2 = 6.81 Gb
Toplam = 13.85 Gb
2na1lk1.jpg

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
5 Aralıkta Türkiyede :) Üstelik satış fiyatı 100 YTL :D

Edit: Oyunun Fiyatı 90 YTL olmuş.

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Amerikada ve amazon.com satış fiyatı 49.99 $ ===> Bize herşey daha pahalıya geliyo zaten.

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ee gümrük var vergi var. İlla can yakacaklar yoksa olmaz.

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Şu anki sürümü indirmenizi tavsiye etmem. Clone DVD ve crack'i yok. Paul.dll ile birşeyler yapıp oyunu açabilrsiniz ama oyun ekranı sürekli sallanması, arabaların durduk yerde patlaması gibi koruma hatalari alırsınız. Düzgün bir sürüm beklemek lazım. Yada 90 YTL verip orjinalini almak. Fiyat çok uygun bence. Bilgisayarım Önerilen sistem ihtiyaçlarını karşılasa bir dakka durmam.

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Şu anki sürümü indirmenizi tavsiye etmem. Clone DVD ve crack'i yok. Paul.dll ile birşeyler yapıp oyunu açabilrsiniz ama oyun ekranı sürekli sallanması, arabaların durduk yerde patlaması gibi koruma hatalari alırsınız. Düzgün bir sürüm beklemek lazım. Yada 90 YTL verip orjinalini almak. Fiyat çok uygun bence. Bilgisayarım Önerilen sistem ihtiyaçlarını karşılasa bir dakka durmam.

Evet herkesin orjinalini almasını tavsiye ederim. Ben de bugün ya da yarın alacağım Allah'ın izniyle..

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Sallanma falan yok oyunda gayet güzel :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
13gb tı indirmek çok zr geliyo yav :D

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
GTA IV pc versiyonu orjinalini almalısınız 90 değil 60 ytl. bilginiz olsun.

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
5 Aralık 2008 - Oyunu kurdum sonunda. Sallantı meselesi aldatıcı sanırım. Oyunun başında adamımız sarhoş amcasını arabayla evine götürüyor. Karakter de sarhoş olunca eğer eve gitmek için çok vakit harcarsanız ekran sallanmaya başlıyor. Karakterin sarhoş olduğunun ve kafayı bulduğunun göstergesi. Hızlı ve dikkatli bi şekilde eve götürünce sorun yok sallanma da yok. İlk bölümü geçince zaten böyle bişey bidaha olmuyor. Oyunu çok ince düşünmüşler. Her ayrıntıya yer var. Grafikler ve müzikler oldukça güzel. 2 GB ram, Ati HD 3870 DDR4 ekran kartıyla oynuyorum ve hiç zorlama yok. Arabayı çarpınca çıkan kıvılcımlar, arabanın hasar görme şekli vs. ... daha bi çok görsel ayrıntı. Çok argo konuşmalar var. Bölüm başlarındaki videolar da izlemeye değer. Bi önceki versiyonları belki küçük çocuklar da oynuyodu ama bunu 16+ kategorisine koymakta haklılar sanırım. Oyunun ilersi için ilginç şeyler geliyo aklıma :D eğer düşündüğüm gibiyse gerçekten oynamaya değecek bi oyun. Ama benim favorim her zaman CRYSIS olacak.

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Eryaman Optimum Mağazasındaki Media Markttan alabilirsiniz. Benim arkadaşım Dün İstanbulda Kozyatağı Optimum mağazasında Media Markttan aldı 60Ytl.
Bende bugün gidip alacağım. Aldıktan sonra size haber veririm.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
İstanbul kozyatağı yeni açılan mağzası olduğu için açılışa özel fiyatlar var. :)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
benim aşkitom indirecekti inş indirmiştir :) bende ona gider oynarım :D

cakall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam beyler bu oyunu orjinal alıcam ama 1gb ram var 3.2 ghz işlemci 1950gt ekran kartı sizce low da açabilirmiyim

huseyinkaya1986

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunda sallanma problemi gerçekten var sarhoşlukla alakalı diil ve arabada kendi kendine gaza basıyor bu sorunu crack değiştirerek ve bi dll silinerek çözülüyo ama şu binaların gözükmeme sorunu atinin 8.12 lik yeni catalyst yükleme ile bile çözemedim. Ekran kartım x1600 vasat ama cyrsis warhead ı bile öle yada böle çalıştırabilmiştim :(

toDay

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Süper bir oyundur eminim. Malesef bilgisayarı değiştirmem gerekiyor bu oyunu oynayabilmem için.

En son GTA San Andres oynamıştım.

AMD 1800+ İşlemci
256 MB Ge Force FX 5500 Ekran kartı
512 DDR Ram ile hiç bir şey oynanmıyor artık...