VBulletin 4 lisans almak istiyorum (SINIRSIZ)

Bu konuyu okuyanlar

ByDost

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Başlıktada yazdığım gibi vBulletin 4 satın almak istiyorum (SINIRSZ lisans olacak). Bunun için ne yapmam gerek?:blink:

ByDost

Asistan
Reaksiyon puanı
21
vBulletin 5 kullanmak zorunda mıyım? 4 kullanmak istiyorum ben :( 5 henüz beta ve bitmemiş. Onu alıp kurduktan sonra sıkıntı çekeceğim kesin. eklenti tema v.s

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
vBulletin 5 kullanmak zorunda mıyım? 4 kullanmak istiyorum ben :( 5 henüz beta ve bitmemiş. Onu alıp kurduktan sonra sıkıntı çekeceğim kesin. eklenti tema v.s

Sitede şöyle bir bilgi var: "includes ability to download vB4, which we will no longer sell seperately"

Yani 5. sürümü satın alınca 4'ü de indirebilirsin.

ByDost

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Peki bu 450 TL oluyor TL fiyatına çevirince. Bu yıllık mı ödenecek tutar yoksa sınırısız lisans için mi? Onu anlamadım

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ömür boyu yazıyor sitede :)

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Lisans ömür boyu ama güncellemeler için yıllık belli bir ücret ödemeniz gerekiyor

ByDost

Asistan
Reaksiyon puanı
21
ömür boyu yazıyor sitede :)

sence ingilizcem olsa sana saçma gelen ve gülünecek gelen bu yazıyı yazar mıydım? :)

TRNC; ben bunu satın almak istiyorum kredi kartı ile yardımcı olur musun bana?

Lisans ömür boyu ama güncellemeler için yıllık belli bir ücret ödemeniz gerekiyor

nasıl yani? 450TL verdik yetmedi birde güncellemesine mi yıllık ücret ödeyeceğim? Güncellemesi olmayan vBulletinden ne hayır gelir ki? İyice saçmalık olmaya başladı :) Biir bana detaylı anlatım yapabilir mi?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
sence ingilizcem olsa sana saçma gelen ve gülünecek gelen bu yazıyı yazar mıydım? :)

TRNC; ben bunu satın almak istiyorum kredi kartı ile yardımcı olur musun bana?

nasıl yani? 450TL verdik yetmedi birde güncellemesine mi yıllık ücret ödeyeceğim? Güncellemesi olmayan vBulletinden ne hayır gelir ki? İyice saçmalık olmaya başladı :) Biir bana detaylı anlatım yapabilir mi?

1 yıl boyunca çıkacak bütün güncellemelerde yararlanıyorsunuz. Fakat 1 yıl sonunda güncelleme ücretini ödemezseniz en son yükselttiğiniz sürümde kalırsınız para ödemezsiniz.

ByDost

Asistan
Reaksiyon puanı
21
1 yıl boyunca çıkacak bütün güncellemelerde yararlanıyorsunuz. Fakat 1 yıl sonunda güncelleme ücretini ödemezseniz en son yükselttiğiniz sürümde kalırsınız para ödemezsiniz.

o zamanda forumda açıklık olmaz mı? Yani sürüm yükseltmeden vBulletin güvenliğinden yararlanamayacak mıyım?

ByDost

Asistan
Reaksiyon puanı
21
O da size kalmış artık :) 40 dolar gibi bir ücreti vardı en son

yıllık 40/50$ falansa sorun yok ama böyle yine 450 yada 250 gibi bir fiyat biçeceklerse o zaman sıkıntı. Bana online olarak yardımcı olur musun peki ?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Soruların olursa buraya yaz yardımcı oluruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1) Vbulletin Sınırsız Olarak Satılıyor Artık
2) Vbulletinin Son Sürümünü Aldıgınız Zaman Vbulletinin Geçmiş Sürümlerinin Hepsini Almış Sayılıyorsun
3) Vbulletin Sana Örnegin Vbulletin 5 Aldıgın Zaman Vbulletin 6 Ya Kadar Olan Tüm Güncellemeleri Garantiliyor Ve Ücret Almıyor.
4) Vbulletin 6 Çıktı Ama Sen Vbulletin 5 Almıştın Diyelim Vbulletin Bunun İçin 1 - 2 Yıllık Kullanıcılarına %50 İndirim İle Admin Panelinden
100 - 150 $ Gibi Bir Fiyata Güncelliyor Ama 1 - 2 Yıllık Kullanıcı Digilsen 200 $ Gibi Bir Fiyata Güncelleniliyor.

Broon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok iyi bir projeniz yoksa boşuna ödeme yapmayın.

hakanmelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende forum kurmak istiyorum bir konu ile alakalı ama bu fiyatlar biraz uçuk gibi (en azından başlangıç için) . Bu fiyata değer mi bilmek isterim .