Vatandan Logitech G35 hasarlı çıktı geri alırlar mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar Vatan bilgisayardan Logitech G35 aldım yaklaşık 2 3 gün önce. Yeni açma fırsatım oldu kutuyu ve açtığımda kulak pedlerinin ve kafa üstü bantlarının hep zarar görmüş olduğunu gördüm. Direkt kutusuna koydum. Tabi çıkardığım gibi koyamadım. Götürücem geri fakat iade alırlar mı acaba veya başka bir ürünle değişim olur mu böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba ? Teşekkürler.

utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
İade almaları şart. Almazlarsa biraz bağırtı kavga işe yarıyor denendi :)

Umarım alırlar o kadar para verdim sanki kullanılmış ürün verdiler. 0 ürün nasıl zarar görmüş olabilir ki kafa üstündeki derisinden. Ayrıca kullanıcı hatası deme ihtimalleri de yok sanırım kullanmış olsam bile ürünü alalı 3 gün oldu henüz.

Death Mark

Legendary
Yönetici
Moderatör
İade zor bir ihtimal. Sonuna kadar mücadele etmen gerekir. Yoksa seni başka bir ürün almaya zorlayacaklardır.

Başka bir ürün almaya da razıyım aslında G430 vesayre alırım hiç değilse. Hem alırken orada açtırıp kontrol de ederim.

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Bu tür durumlarda fatura kesim tarihi ile 1 hafta içerisinde koşulsuz şartsız para iade hakkın var onlar işine geleni yaparak yeni ürün aldırtmışlar sana :)

Kredi kartıyla aldım zaten ya para iadesi seçeneğim yoktu mecburdum yeni bir ürün almaya, şu anlık gayet memnunum G430 hiç sorun yok bakalım. Teşekkürler yorumlarınız ve yardımlarınız için.

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Dediğim gibi çok uğraşması lazım. Başka bir mağazada olsa çoktan para iadesi yapmışlardı.
Çok uğraşmana gerek yok. GTB yasa maddesini satıcının önüne bak bakayım noluyor :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kredi kartıyla aldım zaten ya para iadesi seçeneğim yoktu mecburdum yeni bir ürün almaya, şu anlık gayet memnunum G430 hiç sorun yok bakalım. Teşekkürler yorumlarınız ve yardımlarınız için.
Kartada yapılıyor fakat uğraştırırlar doğru :)

Son düzenleme:
stat counter