Vatan Bilgisayar kargo ile ilgili yardım

Bu konuyu okuyanlar

Meraklı1905

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
Ben biraz önce Vatanbilgisayardan bilgisayar sipariş ettim. Ettikten sonra sitede biraz yazı okudum ve paket başı 10tl diye. Sipariş ederken kargo ücretsiz diye yazıyordu. Şimdi ben 9 paket eşya sipariş ettim 90tlmi vereceğim?
Birde ben siparişi bir tanıdığın kartından verdim ve birbirimize uzak oturuyoruz yazıda ise kimlik kontrolü yapılarak kargo kart sahibine teslim edilir diyo ne olacak yani şimdi siparişi teslim alamayacakmıyım?
Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Merhaba

Aldığınız ürünlerde kargo ücretsiz ibaresi varsa kargo ücreti ödemezsiniz.

Kimin adından, kimin hesabından para yatırdığınız önemli değil. Hangi kayıtlı ad ve soyad ile sipariş verdiyseniz ürün teslimatı ona yapılır. Yani alıcı kişi siz olacaksınız.

Meraklı1905

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Aldığınız ürünlerde kargo ücretsiz ibaresi varsa kargo ücreti ödemezsiniz.

Kimin adından, kimin hesabından para yatırdığınız önemli değil. Hangi kayıtlı ad ve soyad ile sipariş verdiyseniz ürün teslimatı ona yapılır. Yani alıcı kişi siz olacaksınız.

Teşekkürler, kaç günde bana ulaşır br bilginiz var mı ?

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Teşekkürler, kaç günde bana ulaşır br bilginiz var mı ?

Ankara mağazasından gönderiliyor. Ulaşma süresi bulunduğunuz yere göre değişiyor. 3 hafta önce rizedeydim. Bir akrabam için playstation 4 siparişi verdik 5 günde geldi.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Peki sipariş takibini nasıl yapacağım?

UPS kargo ile çalışıyorlar. Sipariş bölümünde size verilen numara ile UPS kargonun sitesine girip takip bölümüne sipariş numaranızı yazıp kargonuzu takip edebilirsiniz. Vatan bilgisayarın kendi sitesinde sipariş bilgilerinde bu kod var oraya da tıklayarak direkt UPS kargonun resmi sitesine gidebilirsiniz.

http://www.ups.com/content/tr/tr/index.jsx?WT.mc_id=TMP_TURKEYTR_01063&WT.srch=1

Meraklı1905

Asistan
Reaksiyon puanı
0
UPS kargo ile çalışıyorlar. Sipariş bölümünde size verilen numara ile UPS kargonun sitesine girip takip bölümüne sipariş numaranızı yazıp kargonuzu takip edebilirsiniz. Vatan bilgisayarın kendi sitesinde sipariş bilgilerinde bu kod var oraya da tıklayarak direkt UPS kargonun resmi sitesine gidebilirsiniz.

http://www.ups.com/content/tr/tr/index.jsx?WT.mc_id=TMP_TURKEYTR_01063&WT.srch=1

Ankaradaki hangi mağzadan kargolanıyor biliyor musunuz? Birde tüm ürünler aynı mağazada yoksa hepsi ayrıı ayrımı geliyor yoksa hepsini toplayıpmı yolluyorlar?

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Ankaradaki hangi mağzadan kargolanıyor biliyor musunuz? Birde tüm ürünler aynı mağazada yoksa hepsi ayrıı ayrımı geliyor yoksa hepsini toplayıpmı yolluyorlar?

Ankara Söğütözü. Eğer ürünlerin hepsi ana mağazada varsa oradan gönderilir. Olmayan ürünler ise bir gün geçikme ile başka bir ildeki mağazadan gönderilir.

Meraklı1905

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ankara Söğütözü. Eğer ürünlerin hepsi ana mağazada varsa oradan gönderilir. Olmayan ürünler ise bir gün geçikme ile başka bir ildeki mağazadan gönderilir.

İşlemci ve kasa Söğütözü mağasında yok :( . İnşallah bayramdan önce hepsi elimde olur.

Meraklı1905

Asistan
Reaksiyon puanı
0
istanbul topkapıdan gönderebilirler. En fazla 5 gün içinde kapınızda olur.

Biraz önce müşteri hizmetlerini aradım ve telefona şöyle br mesaj geldi "Bankanizin musteri hizmetlerini arayarak onay provizyon kodu alip siparis numaraniz ile birlikte [email protected]' a gondermeniz gerekmektedir." Bu herkezde olan birşeymi nasıl yapacağız?

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Biraz önce müşteri hizmetlerini aradım ve telefona şöyle br mesaj geldi "Bankanizin musteri hizmetlerini arayarak onay provizyon kodu alip siparis numaraniz ile birlikte [email protected]' a gondermeniz gerekmektedir." Bu herkezde olan birşeymi nasıl yapacağız?

Evet herkeste öyle olması gerekiyor. Havale ile yapılan işlemlerde dekont'u taratıp mail ile onlara göndermenizi istiyorlar. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ise provizyon kodu istiyorlar. Bankayı arayıp provizyon numaranızı isteyen daha sonra mail yolu ile yukarıda yazdığınız adrese gönderin. Bu işlemi tamamladıktan sonra siparişiniz onaylanır.