Vahşetin Kalpsizliğin Geldiği Son Nokta

Bu konuyu okuyanlar

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Dayının vahşeti, 11 aylık Aleyna'yı da vurdu

Yozgat'ın Şefaatli ilçesinde İlhan K.(25) isimli şahıs, 3 yıl önce kaçarak evlenen kız kardeşini, eniştesini ve 11 aylık bebeklerini tabancayla öldürdü.

Olay yerinden kaçan İlhan K. yakalanarak gözaltına alındı. Sanık, sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Şefaatli'de önceki gece korkunç bir olay yaşandı. Üç yıl önce kız kardeşi Zehra'nın (22) kaçarak evlendiği ve kendisinden Aleyna (11 aylık) bir çocuk sahibi olduğu eniştesi Barış Akbaba (27) ile tartışan İlhan K., tabanca ile önce yeğenini sonra kardeşini öldürdü. Eniştesinin kaçtığını gören İlhan K., kovaladığı Barış Akbaba'yı da evinin hemen önündeki tarlada başından vurdu. Barış Akbaba'nın olay yerinde öldüğünden emin olan kızgın kayınbirader, olayın ardından tekrar eve geldi. İlhan K., kardeşinin öldüğünden emin olmak için kafasına iki kurşun daha sıktı ve olay yerinden uzaklaştı. Görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda ilçeye bağlı Karalar köyünde yakalanan İlhan K. (25) gözaltına alıntı. Sorgusu tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen İlhan K, çıkarıldığı mahkemece, eniştesi, kardeşi ve 11 aylık yeğenini öldürdüğü iddiasıyla tutuklanarak, Yozgat E Tipi Cezaevi'ne gönderildi. İlhan K.'nın ifadesinde, eniştesi Barış Akbaba'nın 3 yıl önce eşinden ayrılıp, kız kardeşini kaçırdığını söylediği bildirildi. İlhan K.'nin, "Barış Akbaba'nın, çocuk dünyaya geldikten sonra kardeşimden de ayrılmak istediğini söylediğini duydum. Evlerinin adresini bulup gittim. Barış, 'Benim evimin içine ne karışıyorsun?' deyince, silahımı çekip ateş ettim. Yeğenim kardeşimin kucağındaydı, ona da kurşun isabet etmiş, üzüldüm. Kaçmaya çalışan Barış Akbaba'nın peşine düştüm. Evin önündeki tarlada başına iki el ateş ettim. Tekrar eve dönüp, kardeşinin başına da iki el ateş edip, öldüğünden emin oldum." dediği öğrenildi. Aydın Hızlıca, Yozgat

KAYNAK : http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/haber.do?haberno=601865

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Yaşadığın müddetçe sana lanet olsun alçak.
Bu işi sana yaptırana da, gönlü buna razı olana da lanet olsun!

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Elmacik dedi ki:
Yaşadığın müddetçe **********************.
Bu işi sana yaptırana da, gönlü buna razı olana da *************!
Amin

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Talha Ertunç dedi ki:
Elmacik dedi ki:
Yaşadığın müddetçe **********************.
Bu işi sana yaptırana da, gönlü buna razı olana da *************!
Amin

Bir insan bu kadarmı canileşebilir bukadarmı kalbi körermiş olur nasıl kıydı o yavruya İnşallah rahat yüzü görmezsin vicdansız
""Kalbin Azrailin Olsun İnşallah""

Zibi$

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bi insan beyinsiz olmasın.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bunu yapan insan olamaz +( >X<