üzmeyecek kulaklıklar(100-300tl)

Bu konuyu okuyanlar

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Hepinize merhabalar,piyasada yüzlerce kulaklık var ve bazıları fiyatını hakediyor,bazıları ise o kadar pahalı olmasına rağmen ÇÖP.Başlığımız *her bütçeye uygun* fakat çok az bir bütçeye göre kulaklıklar içermeyecek.Çünkü onlar oyuncu kulaklığı değil.Ve en önemlisi listeyi oradan buradan bakarak değil,kendim yazıyorum.Başlıyalım.:)

Giriş seviye kulaklıklar(100-200TL)
Bu kulaklıklar *Çok iyi olmasına gerek yok,ses kasabileyim ve sağlam olsun*düşüncesine sahip kullanıcılar için uygundur.90tl'nin altındaki kulaklıklar büyük ihtimal sizi memnum etmeyecektir.

RAMPAGE SN-RW10(95TL)
Bizzat deneme şansı elde ettiğim bir kulaklıktan bahsedeceğim.Kulaklık padleri kulağınızı tamamen içine almıyor fakat 2-3saatlik kullanımda bende ağrı oluşturmadı.Ses kalitesi olarak sesler gayet yüksek.Dışarıya ses verebiliyor,ama dışarıdaki sesleri duymuyorsunuz.3.5 mm jack'lerin yanında birde usb var.Fakat bu usb sadece kenarındaki ledler için.100 tl'm olsaydı kesinlikle bunu alırdım.

BLOODY G500 (120TL)
Bu ürün ergonomi olarak gayet başarılı.Kulağı içine alan padleri ve gayet iyi ses izalasyonu var.Baslar ve ses kalitesi gayet iyi fakat tizlere gelirsek tiz sesler berbat.Yani bu tür kulaklıkların illa bir kötü yanı oluyor.Tiz konusundan başka görünen kötü bir özelliği yok.Ayrıca mikrofonun gizlenebilir olması da gayet güzel bence.

RAMPAGE SN RW8 COBRA 7.1(140TL)
Bu kulaklığımızın padleri gayet konforlu gözüksede uzun kullanımda kulakları terletiyor.Mikrofonu biraz kısa geliyor yani kulak ve ağız arasında kalıyor.Ayrıca sorun olmayacak kadar dışarıya ses veriyor.Onun dışında gayet iyi ses kasılabilir.7.1 olayı ise gerçek 7.1 olmadığını hatırlayalım.

BLOODY G437 7.1 (170TL)
Bütçe bu seviyelere geldiği zaman sonunda güzel kulaklıklar çıkıyor.Basslar öyle gümbür gümbür değil fakat yeterli.Padler 6 saat civarı kullanımlara kadar ağrı yapmıyor.
Gayet iyi ses kasılabilen bir kulaklık.Mikrofonu da gayet yeterli,gürültü engelleme özellikli.Bence iyi bir kulaklık için en az bloody g437 alınmalı.

Arkadaşlar bu fiyat bandına daha birçok kulaklık var fakat benim tavsiye edebileceğim kulaklıklar bunlar.

ORTA SEVİYE KULAKLIKLAR(200-300TL)
Bir kulaklığa çok para vermem fakat sağlam,kaliteli olsun isterim diyenlere bu önerilerim.:)

Rampage SN-rw3(220tl)
Arkadaşlar bu kulaklığı uzun süre kullandım ve bayıldım.Ses kalitesi çok iyi,titreşimler güzel,mikrofon başarılı.Ve kulağımızı tammamen kaplıyor.6-7saat kullansan bile hiç ağrıtmıyor.Gönül rahatlığıyla önerebileceğim,efsane bir kulaklık.:D

RAMPAGE SN-RW3(230tl)
Kulaklık ergonomi olarak sn-rw3'e göre daha başarısız ama yine de ergonomik.Mikrofonu gerçekten çok kaliteli,yayın yapabilecek kalitede.Ve güzel ses kasılıyor.

Bundan sonrası zaten görüyorsunuz,anlatmaya gerek yok olucak.

CLOUD STİNGER (290tl)
Tasarım olarak benim hoşuma gitmesede,sevenleri çok.Kulaklık ergonomi olarak ef-sa-ne.Yani kulaklığın kafanızda olduğunu unutacaksınız.

Arctis 3 (300tl)
,programı biraz karışık fakat alınabilecek iyi bir kulaklık.

Arkadaşlar benim listem bu kadardı yakında 300tl üstü kulaklık listesi de yapacağım.Sabitlenmesi dileğiyle:DEleştirilerinizi bekliyorum.

@utkuversus
@Death Mark
@by efsane
@Görkem Say

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
0-100Tl arası SNR7 Mesh var.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Bu nasıl bir üzmemek? şimdiden üzdü bile.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Oyuncu kulaklığımı bunlar

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Niye hocam beğenmedinizmi?Herkesin bütçesi çok yüksek olmuyor maalesef.
Beğenmediğim için değil bu kulaklıklarla aram olmadığı için bilmiyorum ondan sordum
Normal mi oyuncumu diye

---- Mesajlar birleştirildi ----

Güzel içerik olmuş

Son düzenleme:

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Beğenmediğim için değil bu kulaklıklarla aram olmadığı için bilmiyorum ondan sordum
Normal mi oyuncumu diye

Güzel içerik olmuş
Tamam hocam.:)

Normal mi oyuncumu diye

Güzel içerik olmuş
bEN yanlış anladım özür dilerim çıkıştığım için.:(

Son düzenleme: