Uygun Fiyatlı Fare Önerisi İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
ingilizce art türkçede sanat galiba yavaş yavaş ingilizce öğreniyorum...

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Selamlar bu tarz görseller yüklenebiliyor, buyrun siz yüklerken ne hatası alıyorsunuz ?

Ekli dosyayı görüntüle 38099
Yüklediğim görseller yüklenmiş gözüküyor. Ancak mesajı gönderdiğimde resim yerine resmi görüntüle yazan bir link çıkıyor. Linke tıklayınca farklı bir sayfa açılıyor. Ve o sayfada bu içeriğe ulaşmaya yetkiniz yok hatası alıyorum. Ayrıca bir mesajı gönderdikten sonra tekrar gönder butonuna tıklayınca boş mesaj gönderilmiş oluyor. Birazdan deneyeyim. Belki yine olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 38146

@fatih toprak Bu mesajımın birleştirildiği önceki iki mesajıma bakarsanız bahsettiğim iki sorunu görebilirsiniz. İkinci birleştirilen mesaj boş mesaj(karakter içermeyen mesaj), üçüncüsü ise ekli dosyayı görüntüle yazan resmin yüklenmediği mesaj.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Ekran Görüntüsü 2018-04-10 17-46-42.png

linke tıklayınca olan...

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Merhaba arkadaşlar. Mouse'um bozulduğu için yeni bir mouse almayı düşünüyorum.
Uygun fiyatlı ve kaliteli bir mouse önerebilir misiniz? Oyuncu mouse'u olması gerekmiyor. Günlük kullanımda işimi görecek mouse tavsiyesi istiyorum.

Şu sayfadakiler sizce nasıl? Başka sitelerden de önerebilirsiniz. Site güvenilir olsun yeter.
En Ucuz ve İndirimli Mouse Modelleri hepsiburada.com'da

Bir sorum daha var. 50 TL max. bütçe için kablosuz kaliteli mouse var mıdır? Mouse'um bozulmadan önce kablosuz mouse almayı düşünüyordum.

@Görkem Say @utkuversus @mttzn
asus reyizz var bi bakın Asus WT425 Kablosuz Optik Sessiz Tıklama Özellikli Kırmızı Fiyatı

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Mouse tutarken işaret ve orta parmağın kırılıyor mu yoksa 2 parmağında mouse yüzeyine tamamen değiyormu? Bu seçime göre internetten bak ve palm yada claw tipine uygun mouse al.

Yani en azından denemeden eline oturan mouse almanın en iyi yolu bu..

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Mouse tutarken işaret ve orta parmağın kırılıyor mu yoksa 2 parmağında mouse yüzeyine tamamen değiyormu? Bu seçime göre internetten bak ve palm yada claw tipine uygun mouse al.

Yani en azından denemeden eline oturan mouse almanın en iyi yolu bu..
tam giriyor