Uygulamaları Hafıza Karta Taşıma hakkinda yardim istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Muratsmsng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamin aleykum beyler Uygulamaları Hafıza Karta Taşıma hakkinda yardim istiyorum aperdet ve ucretli olarak link2sd plus falan indirdim yalniz galiba bi yerde bi yanlislik yapiyorum yardimci olabilirmisiniz tesekkurler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu sekilde hata aliyorum

link2sd root erisim hakki alamadi
eger root hakkiniz var ise superuser uyarisina izin verildigine emin olun

link2sd root erisim hakki alamadi
eger root hakkiniz var ise superuser

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Normal şartlarda uygulamalar hafıza kartına taşınmaz. Ayar dosyaları taşınabilir. Bazı uygulamalar root yetkisi ister. Cihazını önce rootlamalısın. ( Bunun anlamı : Yetkili kullanıcıyı erişilebilir eylemelisin ) Hata bildiriminden anladığım kadar o uygulama SD karta bir link atmaya çalışıyor.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Cihazı rootlamadan malesef taşıyamazsın normalde bazı uygulamalar taşınıyor ama veriler yine cihaz hafızasına yazılıyor..

Muratsmsng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki bunu sizin yardiminizla halledebilirmiyim?ilk video izledigimde apardet actigimda tools a tiklafigimda part 1 EMPTY OLAN KUTUCUK ISARETLEMK GEREKTGINI ANLATIYOR BNM TELDE ORASI ISARETLENMIYOR

bundan oncede galiba ayarlardaki hafiza kartini cikar demem gereken yer var onu bulamadim:) telim samsung galaxy prime

beyler no versem wtsptan bi foto falan atsam rica etsem ?05393003524 tskler

Watsap foto falan atsam

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Root nasıl atılıyor bilmiyorum daha önce hiç uygulamadım ama internette birçok makale ve video var ama yanlış atanlar oluyor bu seferde cihaz açılmayacak duruma geliyor onuda belirtiyim işlemin dikkatli yapılması gerekiyor..

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Root şifresi belirlenmiş cihazların listesi var ve internetten bulacağın programlar ve hatta doğrudan internet üzerinden çalışan uygulamalar ile kırıyorlar. Şifresi çözülememiş cihazlarda bir şey yapamıyorlar.