Uygulama yüklerken verilen izinler

Bu konuyu okuyanlar

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Google playde uygulama yüklerken izin istegi ( fotoğraf/medya/dosyalar) istiyor ya biz de veriyoruz soracağım soru şu biz o uygulamayi sildigimiz halde bu izinler arka planda çalışır mı yani yukarı da yazdığım gibi fotoğraflara mesela erişir mi tskler

umito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Hayır silinmiş se erişemez.. İçinin rahat etmesi için istersen silmeden önce veri temizliği yapıp uygulamayı kaldır
Google playde uygulama yüklerken izin istegi ( fotoğraf/medya/dosyalar) istiyor ya biz de veriyoruz soracağım soru şu biz o uygulamayi sildigimiz halde bu izinler arka planda çalışır mı yani yukarı da yazdığım gibi fotoğraflara mesela erişir mi tskler

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Hayır silinmiş se erişemez.. İçinin rahat etmesi için istersen silmeden önce veri temizliği yapıp uygulamayı kaldır
Veri silmek benim de yöntemim, kalıntı bırakıyorlar.
Sana tavsiye önce önbelleği, sonra veriyi sil.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Veri silmek benim de yöntemim, kalıntı bırakıyorlar.
Sana tavsiye önce önbelleği, sonra veriyi sil.
Kardeşim bir sorum daha var sana ( bunu sürekli sormuş olabilirim ama acil cevab lazım telefonu sifirlicam) tapatalk diye bir uygulamayi ücretsiz diye indirdim ama öyle değilmiş ilk ay ücretsiz diğer aylar paraliymis sorum şu ücretsiz gün bitmeden bu uygulamayı silsem yine de benden para alir mı

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Uygulamada hesabınız varsa onu silin, sonra uygulamayı silin. Ayrıca herhangi bir şekilde telefon numarası, kredi kartı bilgisi vs girmediyseniz zaten para kesemezler.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Uygulamada hesabınız varsa onu silin, sonra uygulamayı silin. Ayrıca herhangi bir şekilde telefon numarası, kredi kartı bilgisi vs girmediyseniz zaten para kesemezler.
Hayır sadece facebook dan giriş yaptım birde tapatalk hesap silme olayı bulamadım silemiyorum ki siz kullanıyor musunuz (ben anlamadım ya hem ücretsiz diye reklam veriyorlar giriş yapıyoruz ondan sonra diğer ay ücret diyorlar)

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Hayır sadece facebook dan giriş yaptım birde tapatalk hesap silme olayı bulamadım silemiyorum ki siz kullanıyor musunuz (ben anlamadım ya hem ücretsiz diye reklam veriyorlar giriş yapıyoruz ondan sonra diğer ay ücret diyorlar)
Ben kullanmıyorum o yüzden bilmiyorum. Ama sadece facebook hesabınız ile giriş yaptıysanız zaten para alamazlar. Hesabınızı silmenize de gerek yok demektir. İlk aydan sonra paralı olan bir uygulamaysa girişinizi kısıtlarlar ödeme yapmadığınız için hepsi bu.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ben kullanmıyorum o yüzden bilmiyorum. Ama sadece facebook hesabınız ile giriş yaptıysanız zaten para alamazlar. Hesabınızı silmenize de gerek yok demektir. İlk aydan sonra paralı olan bir uygulamaysa girişinizi kısıtlarlar ödeme yapmadığınız için hepsi bu.
Zaten vip diye bir bolum var şunu yazıyor reklamları kaldırarak ve vip ..... diye devam ediyor yani ben istemezsem para alamaz reklam çıksın önemli değil dimi yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

Saol.hocam teşekkürler

Son düzenleme: