Bu konuyu okuyanlar

kaiserx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, arkadaşlar oldukça sıkı torrent takipçisiyim. Kaliteli Türk torrent sitelerinden davetiye yollarsanız çok mutlu olurum. Emin olun pişman olmazsınız. [email protected] mail davetiyesi için adres

nnadi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar;

Türkiyedeki birçok torrent sitesinin aksine hedeflerimizi açılmadan önce yönetim kadromuzla birlikte belirledik. Hiçbir işimizi şansa bırakmadan yoğun çalışma tempomuzla " Daha iyisi nasıl yapılır ? " ilkesini benimseyerek misyonumuzun ilkelerini düzenledik.

Üye olan her kişiye 10GB Upload Kredisi ekleniyor. HdT Rip Grubumuz sizler için değerli zamanlarından çalarak Rip yaparak hizmetlerini sunmaktadır. Sitemizde Görev almak isteyenler için gerek DJ, gerek Ripper, gerekse uploader olmak üzere kapımız herkese açıktır. Yöneticilerimiz sürekli aktif olmakla beraber, sizleri en hızlı biçimde anlayıp, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilecek kapasiteye sahip niteliktedirler.

Eğer siz de bir an önce aramızda yerinizi almak istiyorsanız HDTURK'e hoşgeldiniz | HDTURK adresine bekleriz...

" Güncel Paylaşımın Tek Adresi " diyerek çıktığımız bu yolda sizleride aramızda görmekten onur duyarız. Gelin çıktığımız bu yolculuğumuza sizde katılın.

Sevgi Ve Saygilar HDTürk Yönetimi.

furkaan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar davetiye kodu alabilir miyim? Mail adresim [email protected]
72000
Hız testi

efem360

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar;

Türkiyedeki birçok torrent sitesinin aksine hedeflerimizi açılmadan önce yönetim kadromuzla birlikte belirledik. Hiçbir işimizi şansa bırakmadan yoğun çalışma tempomuzla " Daha iyisi nasıl yapılır ? " ilkesini benimseyerek misyonumuzun ilkelerini düzenledik.

Üye olan her kişiye 10GB Upload Kredisi ekleniyor. HdT Rip Grubumuz sizler için değerli zamanlarından çalarak Rip yaparak hizmetlerini sunmaktadır. Sitemizde Görev almak isteyenler için gerek DJ, gerek Ripper, gerekse uploader olmak üzere kapımız herkese açıktır. Yöneticilerimiz sürekli aktif olmakla beraber, sizleri en hızlı biçimde anlayıp, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilecek kapasiteye sahip niteliktedirler.

Eğer siz de bir an önce aramızda yerinizi almak istiyorsanız HDTURK'e hoşgeldiniz | HDTURK adresine bekleriz...

" Güncel Paylaşımın Tek Adresi " diyerek çıktığımız bu yolda sizleride aramızda görmekten onur duyarız. Gelin çıktığımız bu yolculuğumuza sizde katılın.

Şu mesajı 10gb upload için paylaştığınızı net olarak biliyorum. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin. Sosyal medya da ki yorumları bir kontrol etsinler bence. Bu kadar egolu adminler bu kadar zarar veren bir yönetim görmedim 5 yıl sonra fark etmem benim aptallığım oldu. Her neyse herkesin kendi düşüncesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bİstediğiniz siteden davetiye talep edebilirisiniz.
Bulunduğunuz siteden davet attığınız taktirde.

[email protected]

Son düzenleme:

topalihtiyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rica etsem hdtürk veya bittürk davetiyesi yollar mısınız
herobit davetiyesi yolluya bilirim isterseniz
Ve daha bir sürü sitede üyelliğim vardı ama siteler kapanmış
Turkdepo
Torrent-ultra sonradan torrent-turk oldu
[email protected]

herobit göndermem hediyelerle öyledir bilginize site ilk kurulduğundan bere site bunyesindeyim
zamunda.png turkseed.png herobit.png turknova.png

Son düzenleme:

Nurullah43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Broadcity üyelikler açık. Kayıt Resim Doğrulaması | Broadcity | BDC

"Kural Değişikliği !
Merhaba,

1. Sitemizde seed süre 120 (5 gün) saatten 48 (2 gün) saate indirilmiştir.
  2. Yeni üye alımları sürekli olarak açık kalacaktır. (Çift hesap tespitinde her iki hesap engellenecek ve hiçbir açıklama veya bahane kabul edilmeyecektir)
  3. 5 Uyarıdan dolayı indirme hakkı alınan üyelerimiz 1 aylık VIP paketi alarak indirme haklarını tekrar kazanmış olacak ve 1 ay boyuncu VIP olarak yararlanacaktır.

Yukarıda bahsi geçen değişiklikler yaz boyunca kalıcı olarak aktif olacaktır. Herhangi bir değiliklik olmadan 30 gün önceden tüm üyelere değişiklik olacağını bildirmek isterim.

Kurallar buğün itibariyle geçerlidir. (17.06.2019)
"

akdag07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
rica etsem tüktorrent davetiye alabilirmiyim
[email protected]
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar;

Türkiye deki birçok Torrent Sitesinin aksine hedeflerimizi açılmadan önce yönetim kadromuzla birlikte belirledik. Hiçbir işimizi şansa bırakmadan yoğun çalışma tempomuzla " Daha iyisi nasıl yapılır ? " ilkesini benimseyerek misyonumuzun ilkelerini düzenledik.

Üye Alımımız açık... Üye olan her kişiye 1 adet davetiye ve 10GB Upload Kredisi ekleniyor. HDTurk Rip Grubumuz sizler için değerli zamanlarından çalarak Rip yaparak hizmetlerini sunmaktadır. Sitemizde Görev almak isteyenler için gerek DJ, gerek Ripper, gerekse uploader olmak üzere Kapımız sonsuza kadar açıktır. Yöneticilerimiz sürekli aktif olmakla beraber, sizleri en hızlı biçimde anlayıp, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilecek kapasiteye sahip niteliktedirler.

Eğer sizde biran önce aramızda yerinizi almak istiyorsanız http://www.hdturk.org bekleriz...

http://hdturk.org/signup.php?

Sevgi Ve Saygilar HDTurk.org Yönetimi.

Son düzenleme:

KaveLeoN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar;

Merhaba iyi günler hocam. Davetiye alabilir miyim acaba?
[email protected]

cyucel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elinde hd-torrents davetiyesi olan var mı acaba?

Varsa bana ulaşabilir mi?