Bu konuyu okuyanlar

ByRip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
o zaman niye hesap kapatiyorsunuz
Siyonuz günlük miniyi ss alıp, sitemizde bulunan üyeleri banlıyordu. Siyonuzla bir sizi banladık. Zaten tt dahil bir sürü sitenin yöneticisini keyfi banlamıştınız. Bir de yağ gibi üste çıkmışsınız. Bir sitenin minisini okuyup ss alarak birini banlamak ne kadar etik? insanlar sizin sitenizde kural mı ihlal etti? Sizi kim sebepsiz banladı? ki bunu o siteye bağlı birinden çıkarma aciziyeti size yakışırdı zaten.
PinVA3q.png

calliler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağlam bir torrent sitesine davetiye yollayabilecek arkadaşlarla makul ücret karşılığı anlaşabilirim. Dm ile ulaşırsanız detaylı konuşuruz.

akdenizliim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
letseed de üyeydim işyerinde ve evde açtım diye attılar anlatamadım adamlara en iyisi bitturk ve turktorrent başka site tanımam. Bu tavırlarına devam ederse çok sürmez letseed kapanır

judger90

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Zaten paylaşılmış ama TorrentLeech açık kod isteyen arkadaşlar doğrudan üye olsun her şey var ve hız mükemmel bu sitede daha kötü torrente denk gelmedim her zamanda güncel ilk buraya düşüyor filmler vs ama upload politikası sıkı dikkat etmezseniz hemen ban yiyebilirsiniz.

http://www.torrentleech.org/user/account/signup

Davetiye KODU : HAPPY2019

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
InkedEkran Alıntısı_LI.jpg

letseed durup dururken banladı.. turkseed eskisi gibi güncel değil .. aktif olarak iyi bir kullanıcıyım. upload sureklı yapıyorum. 0,9 a yaklasan bir ratio var. davetiye göndermek isteyen varsa dm den görüşelim

keysersoz3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her türden Türkçe Dublaj belgesel indirebileceğim torrent sitesi arıyorum. Turktorrent davetiyem var. Tercihen tam olarak bilmesemde torrentleech olabilir.

Dinozor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
torrentday veya ipt için davetiye arıyorum. turktorrent ile takas yapabilirim