Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

judger90

Üyecik
Zaten paylaşılmış ama TorrentLeech açık kod isteyen arkadaşlar doğrudan üye olsun her şey var ve hız mükemmel bu sitede daha kötü torrente denk gelmedim her zamanda güncel ilk buraya düşüyor filmler vs ama upload politikası sıkı dikkat etmezseniz hemen ban yiyebilirsiniz.

http://www.torrentleech.org/user/account/signup

Davetiye KODU : HAPPY2019

wolkhy1903

Profesör
InkedEkran Alıntısı_LI.jpg

letseed durup dururken banladı.. turkseed eskisi gibi güncel değil .. aktif olarak iyi bir kullanıcıyım. upload sureklı yapıyorum. 0,9 a yaklasan bir ratio var. davetiye göndermek isteyen varsa dm den görüşelim

keysersoz3

Üyecik
Her türden Türkçe Dublaj belgesel indirebileceğim torrent sitesi arıyorum. Turktorrent davetiyem var. Tercihen tam olarak bilmesemde torrentleech olabilir.

Dinozor

Üyecik
torrentday veya ipt için davetiye arıyorum. turktorrent ile takas yapabilirim

ss-1905

Üyecik
Sadece müzik paylaşımı yapılan tracker lar vardı. Hala duruyor mu bilmiyorum onlar. Adını da bilmiyorum şu an...Neyse.. Yabancı müzik arşivi geniş bir tracker arıyorum. Genel tracker larda aradığımı bulamıyorum...Çeşitli sitelerde üyeliklerim mevcut. (bitturk, turktorrent, zamunda vs... )
Yardımcı olabilen olursa memnun olurum...

NTK

Üyecik
bittürk`e yetisemedik, davetiyesi olan varsa turktorrent verebilirim karsiliginda.
davetiye göndermek isteyen olursa [email protected] tesekkürler.

stat counter