Üyeler için denetleme

Bu konuyu okuyanlar

YeniJenerasyon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir konuyla daha birlikteyiz. Bu seferki sorum forum ile ilgili. Anasayfada bir konuyla ilgili yorum yaptım. İçinde tahmin ettğiniz gibi küfür vb. itibar zedeleyici hiçbir içeriği de yoktu. Yarım saattir bekliyorum ve anasayfada gözükmedi. Bildiğim kadarıyla ( Ben yeni bir yazarım, yanlış biliyor olabilirim. ) yazarların mesajları denetlenmeden yayınlanıp, eğer içerik uygun değilse sonradan işlem yapılıyor. Şimdi arkadaşlar. Amacım kimseyi kimseye şikayet etmek değil. Sadece bilgilenmek istiyorum. Yazarların yazdıkları mesajlar denetlendikten sonra mı yayına giriyor ? Yoksa bir hata mı yaptım ?

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Bildigim kadarıyla mesajın kayıt oluyor ama yetkili hariç kimse görmüyor içerik yayınlanmasına uygunsa onaylıyolarlar ve gözükmeye başlıyor.

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
denetlendikten sonra yayına giriyor olması lazım diye biliyorum :)

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
konu içeriği okunuyor ve yayına giriyor uygunsa

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Basta forumla ilgili demissin ama sonra anasayfa demissin :) Anasayfanin yonetimi forumdan bagimsiz. Sdn Okuru yorumlari bildigim kadari ile editorler tarafindan onaylaniyor. Eger kullanici adin girili iken onaya takildiysan baska bir sorun olabilir. Anasayfada yorum yapmak icin ilgili konunun forumdaki basligi altina yazabilirsiniz, o zaman hem forumda hem de anasayfada yorumunuz gozukecektir.

YeniJenerasyon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Basta forumla ilgili demissin ama sonra anasayfa demissin :) Anasayfanin yonetimi forumdan bagimsiz. Sdn Okuru yorumlari bildigim kadari ile editorler tarafindan onaylaniyor. Eger kullanici adin girili iken onaya takildiysan baska bir sorun olabilir. Anasayfada yorum yapmak icin ilgili konunun forumdaki basligi altina yazabilirsiniz, o zaman hem forumda hem de anasayfada yorumunuz gozukecektir.

Evet kullanıcı adım girilmişti.