Uydunet ten Mükemmel Yaz Kampanyaları....

Bu konuyu okuyanlar

netbil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uydunet ten yaz günlerinde yeni başlayan kampanyalarını duyurdu… 01 Temmuz 2011 itibari ile başlayan kampanyalar şu şekilde….
-Yarım Düzine Fırsat Kampanyası
-İlk 12 Ay %50 İndirim Kampanyası
-Tatilde İnternet Bizden Kampanyası
-10 Mbps Sınırsız İlk 6 Ay 49 TL Kampanyası
-3 Mbps Sınırsız 13 Ay Boyunca 33 TL Kampanyası
Bu kampanyaları incelediğimde en çok fırsatlarla dolu ve uygun kampanyalar Yarım Düzine Fırsat Kampanyası ve Tatilde İnternet Bizden Kampanyası.. İkisinde de Kablosuz Modem Bedava fakat Yarım Düzine Kampanyasında ayrıca Hd Kutu ( Set-Top-Box) da bedava.
isterseniz sizde inceleyin.
Kaynak: http://www.kablonet.com.tr/
www.kablotv.net

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
kablo tv heryerde varmi ya ? smile hic kampanya yapmaz olldu kacmak lazim yol yakinken :D

Neptunmavisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uydunet en iyisi Telekomun tekelci zihniyetine son verecek tek firma fakat her yerde yok.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
sözleşmelidir kesin bu kampanyalar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
oha diyorum, başka da birşey demiyorum. :blink:

i40709_uydunet.png

3 mb 49 TL, 10 mb 99 TL... ttnet'in 8 mb, süperonline'ın 20 mb verdiği paraya uydunet ancak 3 mb verebiliyor. eğer türksat yetkilileri abone sayısını arttırmak istiyorsa daha çooooook çalışmaları gerek.

üstelik bu kampanyaların hepsi 24 ay taahütlü. süre bitmeden aboneliği iptal ettirirsen de bir sürü ücret talep ediyorlar. uydunet aktivasyonu, kablotv aktivasyonu, modem parası, kurulum parası...

en büyük handikapsa uydunet için kablotv zorunluluğu. millet adsl için telefon zorunluluğundan bıkmış. kaçacak alternatif araken şunların yaptığına bak!

netbil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uydunet yeni kampanyaları ile hızlı tarifelerde fiyat indirimi uyguluyor aynı zamanda Kablosuz modem BEDAVA.

Kampanyalar hakkında bilgi almak için: http://www.kablonet.com.tr
Teledünya Kampanyaları hakkında bilgi almak için : http://www.kablotv.net

Uydunet ten yaz günlerinde yeni başlayan kampanyalarını duyurdu… 01 Temmuz 2011 itibari ile başlayan kampanyalar şu şekilde….
-Yarım Düzine Fırsat Kampanyası
-İlk 12 Ay P İndirim Kampanyası
-Tatilde İnternet Bizden Kampanyası
-10 Mbps Sınırsız İlk 6 Ay 49 TL Kampanyası
-3 Mbps Sınırsız 13 Ay Boyunca 33 TL Kampanyası
Bu kampanyaları incelediğimde en çok fırsatlarla dolu ve uygun kampanyalar Yarım Düzine Fırsat Kampanyası ve Tatilde İnternet Bizden Kampanyası.. İkisinde de Kablosuz Modem Bedava fakat Yarım Düzine Kampanyasında ayrıca Hd Kutu ( Set-Top-Box) da bedava.
isterseniz sizde inceleyin.
Kaynak: http://www.kablonet.com.tr/
www.kablotv.net

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
oha diyorum, başka da birşey demiyorum. :blink:

i40709_uydunet.png

3 mb 49 TL, 10 mb 99 TL... ttnet'in 8 mb, süperonline'ın 20 mb verdiği paraya uydunet ancak 3 mb verebiliyor. eğer türksat yetkilileri abone sayısını arttırmak istiyorsa daha çooooook çalışmaları gerek.

üstelik bu kampanyaların hepsi 24 ay taahütlü. süre bitmeden aboneliği iptal ettirirsen de bir sürü ücret talep ediyorlar. uydunet aktivasyonu, kablotv aktivasyonu, modem parası, kurulum parası...

en büyük handikapsa uydunet için kablotv zorunluluğu. millet adsl için telefon zorunluluğundan bıkmış. kaçacak alternatif araken şunların yaptığına bak!

Hiçte öyle değil. Uydunet derki; Tüm Limitsiz internet tarifelerinde Adil Kullanım Hakkı olarak bilinen kota sınırlama uygulaması yoktur. Sınırsız tarifelerimizde istediğiniz kadar download (indirme) ve upload (yükleme) yapabilirsiniz. İnternet hızınızı düşürme işlemi olmayacaktır.
Uydunet 10 Mbit > 99 TL (Kısıtlama yok)
TTnet 8 Mbit > 109 TL (Kısıtlama yok)
TTnet 8 Mbite kadar > 89 TL (100 GB)
TTnet 8 Mbite kadar > 55 TL ( 25 GB)
Kablo net kullananlardan aldığım duyum vaat edilen hızın gerçekten sağlandığı. Gerçekten öylemi bilemiyorum ama bulunduğum bölgede olsa geçmeyi düşünüyorum.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Hiçte öyle değil. Uydunet derki; Tüm Limitsiz internet tarifelerinde Adil Kullanım Hakkı olarak bilinen kota sınırlama uygulaması yoktur. Sınırsız tarifelerimizde istediğiniz kadar download (indirme) ve upload (yükleme) yapabilirsiniz. İnternet hızınızı düşürme işlemi olmayacaktır.
Kablo net kullananlardan aldığım duyum vaat edilen hızın gerçekten sağlandığı. Gerçekten öylemi bilemiyorum ama bulunduğum bölgede olsa geçmeyi düşünüyorum.

120 kb/s altında indirme yapmadım bugüne kadar. Vaadedilen hız neyse onu kullanıyoruz.

sdmh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Ben memnunum. İki yıldan fazla zamandır kullanıyorum. 2-3 sefer kesilme olmuştur. Onuda birkaç saatte düzelttiler. Uydunet ve teledünyanın kampanyaları güzel bedava kablosuz modem, hd settop box veriyorlar ama 24 ay taahüt mecburi.

Daha önce adsl kullanıyordum. 24 ay sözleşmem bitti. Kapattırmaya gittim bir Allahın kulu sormadıki niye kapattırıyorsun memnun değilmisin. Tak hemen kapattılar. İki yıl geçtikten sonra T.Telekomdan telefon "internetiniz yok abone olmak ister misiniz?".:4:

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
kampanya yapması hiiiiç önemli değil alt yapı yok gitsin önce bi altyapı geliştirsin bizim evin 500m ilerisine getirdiler ama belediyeyle inatlaşacam diye bizim buraya getirmiyorlar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ben 8 mb netlimitsiz paket kullandım uzun süre. şimdi de 16 mb paket kullanıyorum. ikisinde de adil kullanım kotasını her ay aşmama rağmen hızım hiç düşmedi. her ay onlarca gb download yapmama rağmen.

benzer durum superonlineda da geçerli. hızım düştü diyene rastlamadım. üstelik superonline kampanyalı 20 mb hız alana 5 mb upload hızı veriyor. şu anda da kampanyası varmış hatta. 20 mb kotasız (50 gb adil kullanımlı) 44 TL. modem ve kurulum da ücretsiz.

uydunetin çok çalışması lazım çoook...