Uydunet Kullanmak İstiyorum Önerileriniz Varmı

Bu konuyu okuyanlar

AhmetDM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba. Bu ay taahhütüm bitecek ve ttnet denilen Allahın belası firmadan kurtulmak istiyorum. Uyduneti önerirmisiniz? fazla bi hız beklentim yok sadece yalın net olsun yeter varmı böyle bir hizmetleri.

lethality

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3 Yıl Super Online kullandım ben böyle bir alt yapı görmedim. Mükemmel ötesi bir sirket. Uydunet 250 GB akk veriyor ama internet çöp . Sana tavsiye kardeşim git süper online kurtul kafan rahat olsun.

kontrol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
tavsiy ederim altyapı binanda varsa hiç kaçırma Ttnet belasından kurtul hizmetleri güzel ben memnunum

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Eğer bulundugun yerde süperonline fiber varsa geç yoksa turk telekom devam uydunet turk telekom alt yapısını kullanıyor

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Eğer bulundugun yerde süperonline fiber varsa geç yoksa turk telekom devam uydunet turk telekom alt yapısını kullanıyor
Kardeş kullanmadığın belli oluyor. Uydunet in kendi altyapısını kullanır. Ayrıca neti hem güzel hemde diğer firmalara göre gayet ucuz. Ha sıkıntısı oluyor mu oluyor ama Türk Telekom ile kıyas bile yapılmaz.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Tt devam mı? Dostum sen ne diyorsun. Superonline adsl daha sorunsuz. Hemde aynı alt yapıyı kullandıkları halde.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
1-superonline fiber
2-Uydunet (adsl.degil)
3-superonline adsl
4-turknet
5-En son dünyada tek tt kalırsa 5. Sırada TT.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Tt devam mı? Dostum sen ne diyorsun. Superonline adsl daha sorunsuz. Hemde aynı alt yapıyı kullandıkları halde.

Ben bu yüzden genelleme yapmak istemiyorum işte bazen söylediklerimiz bunun gibi yanlış çıkabiliyor.Benim oturduğum yerde ise tam tersi superonline adsl çok sorunlu arkadaşım kullanıyor ben ise Turk telekom kullanıyorum çok az sıkıntı yaşadım.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben bu yüzden genelleme yapmak istemiyorum işte bazen söylediklerimiz bunun gibi yanlış çıkabiliyor.Benim oturduğum yerde ise tam tersi superonline adsl çok sorunlu arkadaşım kullanıyor ben ise Turk telekom kullanıyorum çok az sıkıntı yaşadım.
O bölgemizde superonlinenin sorun yaşamasının nedeni tt dır. Btk tt nin diger iss lere çıkarttığı zorluklar için inceleme başlattı zaten. Yakında çözülecektir.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
O bölgemizde superonlinenin sorun yaşamasının nedeni tt dır. Btk tt nin diger iss lere çıkarttığı zorluklar için inceleme başlattı zaten. Yakında çözülecektir.

Sadece orası değil ben ne süperonlineyi kötümelek için söylüyorum nede Tt yi övüyorum

AhmetDM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkeze ayrı ayrı çok teşekkür ederim bugün araştırmaya koyulacagım altyapıları ve firmaları tekrar dönüş yapıcam herkeze iyi forumlar.

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
3 Yıl Super Online kullandım ben böyle bir alt yapı görmedim. Mükemmel ötesi bir sirket. Uydunet 250 GB akk veriyor ama internet çöp . Sana tavsiye kardeşim git süper online kurtul kafan rahat olsun.
Kimmiş internet çöp diyene bende de 250gb akk var isteyen gelsin teamviewer ile açıyım göstereyim hızını,pingini, lagını, lossunu. Uydunet gayet iyi bir isp (en azından benim evimde öyle) İnternetim turkcell süperonline fiber ve tt kullanan arkadaşımdan daha hızlı ve pingi daha az.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
uydu net iyi ama bir akıcılık ttnete göre daha az, süperonline da iyi, fakat uydunet kullacaksanız pc nizde kaliteli olacak alt taban hızları uyumlu olacak. o zaman zehir gibi olur hem internet hemde pc.

lethality

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
uydu net iyi ama bir akıcılık ttnete göre daha az, süperonline da iyi, fakat uydunet kullacaksanız pc nizde kaliteli olacak alt taban hızları uyumlu olacak. o zaman zehir gibi olur hem internet hemde pc.
Kardeşim cümlen biraz saçma değil mi? Zaten alt yapısı hızını desteklerse hiç bir şirkette sıkıntı olmaz. Uydunet benim bölgemde Fiber alt yapısı olduğunu söylüyor. 50 mb hız alıyorum ama hiç bir işe yaramıyor. Şimdi Superonline geçtim gayet memnunum. ^.^ Siz bilirsiniz TTNET den iyi olduğu kesin.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
2 senedir superonline kullanıyorum. 8mbt internet var 59 tl. 2 ay sonra bitecek bu sefer aradılar 16mbt 60 tl dediler kabul ettim. 2 sene daha kullanacağım gayet memnunum

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
2 senedir superonline kullanıyorum. 8mbt internet var 59 tl. 2 ay sonra bitecek bu sefer aradılar 16mbt 60 tl dediler kabul ettim. 2 sene daha kullanacağım gayet memnunum

Adresinizde vdsl hizmeti yokmu fiberi geçtim

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
uydunete para vercene ustune benzın dok yak daha ıyı

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Uydunet Telefon Her Yöne 100 Dk 29,99TL
veya
25 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız + Uydunet Telefon Her Yöne 100 Dk 29,99TL

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. | TV, İnternet, Telefon

2TL Modem, 1TL Uydu Cihazı

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. | TV, İnternet, Telefon

En uygun fiyatlı bu kampanya var.
orda yazılan hızla verılen hızın zeree alakası yok :) uydunet prezervatıfd gıbı bısı. prezervatıfı kullanmayan pısman olur uydunetıde kullanan

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Kardeşim cümlen biraz saçma değil mi? Zaten alt yapısı hızını desteklerse hiç bir şirkette sıkıntı olmaz. Uydunet benim bölgemde Fiber alt yapısı olduğunu söylüyor. 50 mb hız alıyorum ama hiç bir işe yaramıyor. Şimdi Superonline geçtim gayet memnunum. ^.^ Siz bilirsiniz TTNET den iyi olduğu kesin.
güzel kardeşim ayrıntılı yazamadım, yazamayınca saçma bir anlatım oldu doğal olarak. lap topım 4 çekirdek fakat 1.6 ghz. belli bir saatten sonra donma bellek dolması yüzünden pc ve internet şişiyor ve ağırlaşıyor. yeni aldığım telefon iphone 6s plus, ve sizin gibi bende 50 mb uydu net kullanıyorum. telefonda inanılmaz akıcı verimli, 2 saatlik filmi 1080 görüntü kalitesinde 3 saniyede neredeyse bir tıkla ortalara getirebiliyorum. lap topta aynı hızı yakalayamıyorum. diyeceksiniz işletim sistemi farklı, ama gerçekten şuan pc im i5 veya i7 2.4 veya 3.0 ghz olsaydı gerçekten en iyi verimi yakalayabilirdim. yani şimdi 2011 da aldığınız bir lap topta şuanki internetten 50 de hız alsanız 100 de hız alsanız işlemciniz önemli. alt taban hızlarından kastım buydu aslında. saygılar.

lethality

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
güzel kardeşim ayrıntılı yazamadım, yazamayınca saçma bir anlatım oldu doğal olarak. lap topım 4 çekirdek fakat 1.6 ghz. belli bir saatten sonra donma bellek dolması yüzünden pc ve internet şişiyor ve ağırlaşıyor. yeni aldığım telefon iphone 6s plus, ve sizin gibi bende 50 mb uydu net kullanıyorum. telefonda inanılmaz akıcı verimli, 2 saatlik filmi 1080 görüntü kalitesinde 3 saniyede neredeyse bir tıkla ortalara getirebiliyorum. lap topta aynı hızı yakalayamıyorum. diyeceksiniz işletim sistemi farklı, ama gerçekten şuan pc im i5 veya i7 2.4 veya 3.0 ghz olsaydı gerçekten en iyi verimi yakalayabilirdim. yani şimdi 2011 da aldığınız bir lap topta şuanki internetten 50 de hız alsanız 100 de hız alsanız işlemciniz önemli. alt taban hızlarından kastım buydu aslında. saygılar.
Bence kardeşim senin bir şeyden haberin yok. Sen hiç karıştırma ortalığı.

lethality

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
12643-ffb40f5fd6dfb230ff6c4360ba1d58e0.jpg

2 internetide test ettim kardeşim size kalmış seçim..

Son düzenleme: