Uydu eksik kanal sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Muhammes

Üyecik
Merhana hocam benim bitane Regal 149'ekran led tv var ben yanlişlikla kanallari sildim kanallari tekrar yukledim ama kanallar 100den baslıyor 1den 100'e kadar olan diğer sayilar yok bana yardimci olabilirmisiniz ?

Oflucrevv

Üyecik
Sorunun çözümünü sonunda buldum. Sorun LG'nin tüm uydu alıcılı serilerinde yaşanıyormuş, maalesef LG kullanıcı dostu olmayan bir arayüz kullanmış o yüzden baya uğraştırdı. Kurulum- Uydu DTV Ayarı bölümünden 2. ayar kimliğini oluşturuyoruz ve uydu seçimini yaparkan Türksat 2A-3A değilde Diğerleri kısmını seçiyoruz. Diseqc yi aktifleştirip manuel ayarlama kısmına geliyoruz. 2. ayar kimliğini seçip kullanıcı kısmından show tv ntv gibi kanalların tamamını manuel olarak ekleyebiliyoruz. İnşallah birilerinin işine yarar :)

Öncelikle konuyu hortlattigim için özür dilerim :) Hocam Allah sizden razı olsun sayenizde kafayı yemekten kurtuldum Teşekkürler

Muhammeddos

Üyecik
12380 V 27500 Olarak aratın tüm kanallar cıkacaktır eğer cıkmassa ise uyduda sıkıntı vardır Ve Nit Arama Veya Şebeke Aramayı açmayı unutmayınız!!!

stat counter