Uydu Alıcısının Özellikleri Neler Olmalıdır?

Bu konuyu okuyanlar

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Merhaba Shiftdelete Ailesi;

Konuya şöyle başlamak isterim. Piyasada 100 lerce uydu alıcısı var. Bu uydu alıcıların fiyatları 50 Lira yada var 300 lirayada. Peki bu ürünler arasında hangi özellikler fiyatlarında bu kadar oynamaya neden olur.
Benim uydu alıcılar hakkında hiç bir bilgi bulunmuyor ve benim gibi bir süri kişilerde bilgi sahibi değiller. Bu konu ile uydu alıcıların hangi özelliklerinin iyi olması gerekmektedir? Bu özellikler ne işe yarıyor? Bu konu hakkında görüş ve uydu alıcısı önerilerinizi yazarsanız, hem bilgi sahibi olmayan kişiler hemde benim için yararlı olacaktır.

Saygılarımla....

soyluakif

Asistan
Reaksiyon puanı
4
1: fta dedigimiz kart girşi ve modül girişi olmayan cihazlar ucuz olan :50tl ile 100tl arası
2: cı dedigimiz kart okuyucu veya modül girişi olan cihazlar orta olan :100tl ile 200tl arası
3: linux tabanlı cihazlar kart okuyuculu sharing yani kart paylaşımı yapan internet girişi olan cihazlar taklit olarak 150tl ile 200tl arası orjinalleri 400tl ile 3000 tl arası
tavsiyem clon yani taklitte olsa linux tabanlı cihaz alman

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Peki bu kart okuyucular şifreli kanalları çözmek içinmi yoksa başka bir şey mi?

soyluakif

Asistan
Reaksiyon puanı
4
örnek digitürk üyesin kartı takar izlerisin kart okuyucuya ama modük girişi varsa modül alıp içine kart takarsın dt örnek verdim dünya kadar kart var piyasada

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1: fta dedigimiz kart girşi ve modül girişi olmayan cihazlar ucuz olan :50tl ile 100tl arası
2: cı dedigimiz kart okuyucu veya modül girişi olan cihazlar orta olan :100tl ile 200tl arası
3: linux tabanlı cihazlar kart okuyuculu sharing yani kart paylaşımı yapan internet girişi olan cihazlar taklit olarak 150tl ile 200tl arası orjinalleri 400tl ile 3000 tl arası
tavsiyem clon yani taklitte olsa linux tabanlı cihaz alman

aynen arkadaşa katılıyorum linux tabanli bir cihaz alman kaliteli klon alsan yeterli ben marka vermekistemiyorum lünux tabanli bir cihaz alana kadar meger uydu cihazi kullanmiyormusum :D

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
dreambox vb. bu işler için