Uyarılar ve Fotoğraf Ekleme (Görsel Anlatım)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Uyarılar

UYARI 1
Daha önceden açılmış başlık var ise
Daha önceden açılmış magazin güzellerinin fotoları o başlık altına açılmalı. eğer fotosu yayınlanan kişi aynı fakat konusu farklı ise ayrı başlıkta açılabilir. Bunun dışındaki konu başlıkları değerlendirmeye alındıktan sonra konseptler aynı ise uyarılmadan kitlenecektir.

UYARI 2 Kilitlenecek...
Magazin bölümüne eklenen fotolara yapılan yorumlar dozunu aşmadığı sürece eleştirilebilir fakat atışmaya ve yakışı kalmayan durumlara doğru giderse uyarılmadan kitlenecektir.

UYARI 3 Kırmızı metinlere dikkat!
Magazin bölümüne eklemiş olduğunuz metinlerinizde kırmızı rengini kullanmayınız.

Neden: Eklediğiniz konuların içlerine SDN yöneticileri(magazin bölümü için geçerli) tarafından eklenen uyarıların anlaşılması sebebi ile...

UYARI 4 Fotoğraf nasıl ekliyebilirim?
Eklenen fotoğraflar hazırlanmış olan Fotoğraf Ekleme (Görsel anlatımlı)'ye uygun olmalı. aksi takdirde bu maddeye uymayan kişilere 1 kere uyarı veilecek. eğer verilen uyarının sonunda değiştirilmez ise konu kitlenecektir.

UYARI 5 Ekleyeceğim Fotoğraf Boyutu Ne olmalı?
Eklenen fotoğraflar büyük ebatlarda ekleniyorsa, sayfa yapısını bozmayacak şekilde en fazla 600 pixel olmalı. Kaydırma çubuğu çıkmamasına özen gösterelim.

Fotoğraf Ekleme

Adım 1

ilk olarak imageshack.us adresine girelim.

001lx7.jpg

Adım 2

gözat...'a tıklayarak fotoğrafı buluyoruz. fotoğrafı bulduktan sonra enter'lıyoruz ve en son olarak host it! diyelim(fotoğrafımız yükleniyor).

002xw4.jpg

Adım 3

fotğrafımız yüklendi. şimdi SDN'ye uygun format olan Thumbnail for forums (1)'daki kodu seçiyoruz.

003wv3.jpg

Adım 4

seçtiğimiz kodu ekleyeceğimiz yeni konuya yapıştırıyoruz. burada düzeni daha iyi anlatabilmek açısından 3 fotoğraf ekledim. fotoğraflar arasında (mavi noktalarla belirtildi) 2'şer boşluklar bırakmamız görsel açıdan işimize yarıyacak.
tüm fotoğraflarda bunu tekrarladıktan sonra Gönder butonuna tıklıyoruz.

Uyarı: fotoğraflar konusuna göre cinsel açıdan çıplaklık, uyarıcı, kişileri rahatsız edici düzeyde ise konu başlığına +16, +18 gibi ibareleri eklemeyi unutmayın!

004ed1.jpg

Adım 5

Geçmiş olsun... Artık aşağıdaki görsellik elimizden kaçamaz ;)

005hh1.jpg

Patrick

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Ellerine sağlık patrick. Çok güzel bir çalışma olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar