Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fazla kilolarından yoğun eleştiri aldığından dolayı mide küçültme ameliyatı olan sosyal medya fenomeni Danla Biliç, adeta eridi.

Çektiği makyaj videolarıyla ünlenen youtuber Danla Biliç, kilolarından fazla eleştiri alınca mide küçültme ameliyatı oldu. Kendisiyle barışık olduğunu söyleyen Danla, kilolarına gelen eleştirilere dayanamadığını şu sözlerle ifade etmişti; "Hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek veküçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Saklı tutmak istememin tek amacı budur." dedi.

unlu-youtuber-danla-bilic-mide-ameliyatindan-11138254_3564_m.jpg

"TAM 9 KİLO VERDİM"

Mide ameliyatı geçirdikten sonra kaç kilo verdiğini açıklamayan Danla Biliç, son çektiği videoda takipçilerine 9 kilo verdiğini duyurdu. Danla, "Kilo vermişmiyim? Tam 9 kilo verdim... Kaç kiloya düştün diye sorulduğunda, 7 kiloya kadar söylemiyordum nazar olur diye. Ama 9 kilo düştüğümü söyledim, kilo vermem durdu dedi."

BU KEZ DE AMELİYAT OLDUĞUM İÇİN LİNÇ YİYORUM

Ünlü youtuber kilo konusunda çok linç yediğini daha sonra da mide ameliyatı olduğundan dolayı linç yediğini söyledi.

unlu-youtuber-danla-bilic-mide-ameliyatindan-11138254_4128_m.jpg
unlu-youtuber-danla-bilic-mide-ameliyatindan-11138254_9608_m.jpg
unlu-youtuber-danla-bilic-mide-ameliyatindan-11138254_3636_m.jpg

Kaynak: Haberler

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Kusursuz bir mekanizma olan vücudunuza, gerek olmadığı takdirde bu tip ameliyatları önermem. Spor yap, beslenmene dikkat et ve çok daha sağlıklı bir sonuç al.