Üniversitede kullanmak için tavsiye

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar max fiyatı 4.000 tl yi geçmiyecek oyun oynamıyacağım Sadece office gibi programları kullacağım işte film izleyip internette gezebileceğim bir laptop arıyorum.Üniversite içindir.Tavsiyeleriniz nelerdir.Laptopdan çok ses çıkmasa iyi olur yurtdda aynı odada 3 kişi ile kaldığım için sıkıntı olabilir.

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
4gb ram mı kaldı artık SSD var ama bilgisayar yarım saat çalışşa yavaşlıcak neresi iyi bunun

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hem i5 7200u hem SSD hem 8gb ram hem full HD ekran sadece freedos 1tane bilgisayarcı ya gidip 30tl attırabilirsin en iyi seçenek bu var şuan

Link:https://www.hepsiburada.com/lenovo-v310-intel-core-i5-7200u-8gb-1tb-128gb-ssd-radeon-530-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80t3018rtx-p-HBV0000088XS4?magaza=Vizyon%20Bilgisayar&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=Cj0KCQjwxbzdBRCoARIsACzIK2mdUofwNC0chS7OCMfasCJ_9MGEz7xLhYbzWM8Q4AREUGuNaJRE4xAaAgRaEALw_wcB

Son düzenleme:

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
4gb ram mı kaldı artık SSD var ama bilgisayar yarım saat çalışşa yavaşlıcak neresi iyi bunun

Hem i5 7200u hem SSD hem 8gb ram hem full HD ekran sadece freedos 1tane bilgisayarcı ya gidip 30tl attırabilirsin en iyi seçenek bu var şuan

Link:Lenovo V310 Intel Core i5 7200U 8GB 1TB + 128GB SSD Radeon Fiyatı
8. Nesil işlemciler ile 7. nesil arasındaki farka rağmen 7. nesil tercih ettirecekseniz yanlış yönlendirmiş olursunuz. Ekran kartı olmak zorunda değil. Oyun oynamadığı için 8Gb ram de zorunlu değil.

Kesinlikle 4gb efsane 1tane müzik dinlemek için program grove veya Media player Chrome da 2 sekme arkada 2 tane falan da dosya veya program ondan sonra yavaşladı yine anasını ....... Bellediğimin bilgisayarı dimi 4bin TL lik bir bilgisayar alıyorsunuz ve 4gb ram eski bide oo ne güzel bilgisayar

8. Nesil işlemciler ile 7. nesil arasındaki farka rağmen 7. nesil tercih ettirecekseniz yanlış yönlendirmiş olursunuz. Ekran kartı olmak zorunda değil. Oyun oynamadığı için 8Gb ram de zorunlu değil.
Şurada 4gb ram lı bir bilgisayar buluyorsun benim bulduklarıma laf atıyorsun en üstteki önerdiğim bilgisayar efsaneydi neymiş SSD yokmuş SSD sadece hız için ama bellek anlamazsın diye ram oluyor kendisi performans yönünden çok fazla gerekli olan bir şey ya hiç bilgisayar kullanmamıssın yada zenginlik içinde yaşayıp gaming bilgisayarlarda internet de gezinen birisi burda bilmişlik taslamasına hiç gerek yok ben biliyorum 4gb ram ne kadar yeter ne kadar yetmez

Son düzenleme:
Kesinlikle 4gb efsane 1tane müzik dinlemek için program grove veya Media player Chrome da 2 sekme arkada 2 tane falan da dosya veya program ondan sonra yavaşladı yine anasını ....... Bellediğimin bilgisayarı dimi 4bin TL lik bir bilgisayar alıyorsunuz ve 4gb ram eski bide oo ne güzel bilgisayar

Şurada 4gb ram lı bir bilgisayar buluyorsun benim bulduklarıma laf atıyorsun en üstteki önerdiğim bilgisayar efsaneydi neymiş SSD yokmuş SSD sadece hız için ama bellek anlamazsın diye ram oluyor kendisi performans yönünden çok fazla gerekli olan bir şey ya hiç bilgisayar kullanmamıssın yada zenginlik içinde yaşayıp gaming bilgisayarlarda internet de gezinen birisi burda bilmişlik taslamasına hiç gerek yok ben biliyorum 4gb ram ne kadar yeter ne kadar yetmez
,
2 hafta öncesine kadar 2 GB RAM kullanıyordum...

Oyunlar dışında pek sorun yaşadığımı hatırlamam.

,
2 hafta öncesine kadar 2 GB RAM kullanıyordum...

Oyunlar dışında pek sorun yaşadığımı hatırlamam.
Demek ki artık kabullenmissin bilgisayarın yavaş olmamasına ondan fark etmemişşin

Al o zaman adama 200tl ver bunu alsın bide Windows ativerirsin.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v330-intel-core-i5-8250u-8gb-1tb-128gb-ssd-radeon-530-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81ax00dptx-p-HBV00000AJQS6?magaza=Bunlar%20Alınır&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=Cj0KCQjwxbzdBRCoARIsACzIK2nlSy4IsExaeP84vPTxBL0rm9DQiKieNz4utNyig9ptXTTxdj84vusaArBFEALw_wcB

Son düzenleme:
stat counter