Üniversite'de Kendi Bölümündeki Kızla Tanışma

Bu konuyu okuyanlar

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Beyler üniversiteye yeni başladım ve benim bölümümde kızlar çok ve etkilendiğim bir kız var ben bu kızla tanışmak istiyorum ne yapmalıyım ? İlk gün tanışalım dedim cevap alamadım.

Son düzenleme:

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bir şekilde muhabbet kurmaya çalış, ilk gün tanışalım dediğinde sosyal medyadan mı mesaj attın yoksa yanına mı gittin? Eğer yanında söylediğinde "Duyuldu" atmışsa egoist olabilir, onu daha fazla şişirme sadece uzak dur.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Bir şekilde muhabbet kurmaya çalış, ilk gün tanışalım dediğinde sosyal medyadan mı mesaj attın yoksa yanına mı gittin? Eğer yanında söylediğinde "Duyuldu" atmışsa egoist olabilir, onu daha fazla şişirme sadece uzak dur.
Ders çıkışı yürürken yanına gidip tanışlam mı dedim kendi şehrimdeki ünide okuyorum yabancılık çekmemen için yardımcı olabilirim dedim benim bi kaç tanıdığım var teşekkürler dedi ama bi kaç gündür ufaktan kesişiyoruz geçen gün bi kafede olduğunu söyledi arkadaşım gittim bende karşı masaya oturdum bi gülümseme vardı yüzünde yanında kız arkadaşı vardı anlayamadım valla mesajlaştığı vs de yok anfide tek takılıyo

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Ders çıkışı yürürken yanına gidip tanışlam mı dedim kendi şehrimdeki ünide okuyorum yabancılık çekmemen için yardımcı olabilirim dedim benim bi kaç tanıdığım var teşekkürler dedi ama bi kaç gündür ufaktan kesişiyoruz geçen gün bi kafede olduğunu söyledi arkadaşım gittim bende karşı masaya oturdum bi gülümseme vardı yüzünde yanında kız arkadaşı vardı anlayamadım valla mesajlaştığı vs de yok anfide tek takılıyo
Biraz bekle eğer özgüven varsa o seni bulur gelmezse sen gidersin, sürekli gözünün içine sokulup çok sıkma doğal davran.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Tanışalım gibisinde değilde derslerle ilgili bir sorular sorabilirsin ya hoca ödev vermiş proje varmış şöyle bir şey varmış haberin var mı? filan yavaştan yaklaş. Öyle tanışalım mı olmaz.

mervee89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Okulun ilk zamanlarında böyle şeyler olur, biraz zaman bırakırsan eğer o da ortama adapte olup daha rahat diyaloga girecektir seninle

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Delikanlı gibi gidip git konuş kardeşim. Bam bam bammmm

torben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İlk günden yapmasaydın keşke. Bu konularda kendini ne kadar ağırdan satarsan o kadar çekici olursun

vincentuniq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hiç acele etmeyin elbet bir gün yollarınız kesişecektir. ( Kaderinizde varsa :) )