Uluslararası Tarım, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı Addis Agrofood

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Katılım
4 May 2017
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1
Ladin, uluslararası alanda fuar ve kongre organizasyonları düzenleyerek ziyaretçi ve katılımcıların tüm işlemlerini gerçekleştirmektedir. Fuar organizasyonunu gerçekleştirdiği Endonezya, Etiyopya, Pakistan, Yunanistan, Singapur, Suriye, Dubai, Brezilya, Irak, Ukrayna, İran, İtalya, Polonya, Rusya gibi daha birçok ülkede faaliyet göstererek yatırımcılara yeni pazarlar keşfetmektedir. Var olan fuarların organizasyon ve tanıtımlarının yanı sıra Ladin olarak da uluslararası alanda fuarlar düzenlemektedir.

Ladin, Her sektörden uluslararası fuarlar düzenleyerek sektörün yurtdışı pazarlarına açılmasını ve daha fazla etkinlik kazanarak ihracat oranlarının artmasını sağlamaktadır. Yatırımcılar için yeni pazarlar keşfetmeyi amaç edinerek uluslararası alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu yıl 5. si düzenlenecek olan Addis Agrofood Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı ile yatırımcılar Etiyopya’da buluşuyor. Tarım faaliyetlerinin yoğun olarak yapıldığı Etiyopya’da tarım makinaları, gıda teknolojileri ve paketleme makinaları zamandan tasarruf sağladığından dolayı sıklıkla kullanılmaktadır. Gerçekleşen tarım fuarları ile bu makinalar ziyaretçilere tanıtılarak satışları gerçekleşmektedir

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen uluslararası tarım fuarı arasında yer alan Addis Agrofood fuar katılımcıları arasında Bosch Packaging Services, Arar Makine, Nuh’un Ankara, Kutlusan gibi tanımış firmalar binlerce ziyaretçi ile bir araya geldi.

Gıda Teknolojilerinin tanıtıldığı uluslararası gıda fuarı olan Addis Agrofood fuar katılımcıları arasında daha çok Tahıl taşıma depolama kurutma sistemleri, süt sağım sistemleri, silo üreticileri, tohum ekme makinaları, çiftlik ve hayvan ekipmanları üreten firmalar ağırlıklı olarak talep göstermiştir. Üreticiler Addis Agrofood gibi uluslararası tarım fuarları ile binlerce ziyaretçiye tek bir noktadan ulaşarak ürünlerinin tanıtımlarını yapmaktadır. Sizde ürünlerinizin tanıtımını yapmak ve binlerce müşteriye tek bir noktadan ulaşmak için Addis Agrofood fuarında yerinizi almalısınız.Addis Agrofood Tarım Makinaları – Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı

Tarih: 8-11 ARALIK 2017

Fuar Yeri: ADDİS ABABA - ETİYOPYA

Fuar Alanı: Addis Ababa Exhibition Center
 
Üst
stat counter