Uluslararası Lojistik hakkında...

Bu konuyu okuyanlar

SaiBott

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
İyi forumlar SDN üyeleri. Henüz 16 yaşındayım, İngilizcem oldukça iyi ve dil yolundan ilerlemeyi düşünüyorum. Uluslararası Lojistik diye bir bölüm duydum. Hem ingilizce istiyormuş hem de merakımın olduğu bir konu. İçinizde okuyan veya bilgisi-bir tanıdığı olan varsa bana anlatabilir mi? (Avantajları, dezavantajları, maaşı, zorluğu gibi vs.)

ümit yıldırtan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bahsettiğin bölümü üst seviye ingilizce ile bitirsen de iş imkanı rakiplerine bağlı olarak zor. Çünkü rakiplerin farklı alanlardan mezun 2 3 dil bilen ya da dil bilip artı sektör tecrübesi olan kişiler olacak. Tavsiyem ingilizceden farklı almanca,frs ya da arapca diline ait bölümlerden birini oku ki Uluslararası firmaların lojistik bölümü mezununa değil iki üç dil bilen elemana ihtiyacı var.

SaiBott

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bahsettiğin bölümü üst seviye ingilizce ile bitirsen de iş imkanı rakiplerine bağlı olarak zor. Çünkü rakiplerin farklı alanlardan mezun 2 3 dil bilen ya da dil bilip artı sektör tecrübesi olan kişiler olacak. Tavsiyem ingilizceden farklı almanca,frs ya da arapca diline ait bölümlerden birini oku ki Uluslararası firmaların lojistik bölümü mezununa değil iki üç dil bilen elemana ihtiyacı var.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim :)