Ülkeyi seven akpye oy vermesin

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Celladına aşık olmuşsa bir millet,
İster ezan ister çan dinlet.
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
Müstehaktır ona her türlü zillet.

Ömer Hayyam

“Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.”

Din Toplumun Afyonudur”…

Ekonomi ortada olduğu halde 1600 ₺ maaş ile Vergi ve Yeme içme dışında hiçbir aktivite yapamayan insanlara boşa anlatıyorsunuz. Anlamazlar bunlar. Yapacağınız çok basit Fettullah Gülen gibi sağda solda Sakalı uzun din hocaları oluşturup onlar ile propaganda yapacaksınız. Yoksa bu adamların ellerinden hayatlarını al. Namaz kılıyor, Yol yapıyor ya da Eskiler çok berbattı diyerek bahanelere sığınmaya devam edecekler.
Benim yaşım 48 ve biz buralara nerelerden geldik çok iyi biliyorum çünkü bizzat yaşadım, senin gibi Ak parti hükümetleri zamanında yetişseydim bende senin gibi ahkam keserdim. Tutturmuşsunuz bir 'celladına aşık olmuş millet' teranesi gidiyorsunuz, tamda işte yanlışınız burada, '' bizler neden iktidar olamıyoruz '' diye akıl yormak yerine , rakibine oy verenleri onları destekleyenleri suçluyorsunuz. Bu şekilde davranırsanız eleştirdiğiniz yada değişmesini istediğiniz şeyleri nasıl değiştireceksiniz.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189

kaantsc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Ülkesini seven AK PARTi'ye oy versin bence. 90 yıldır çivi çakılmamış memlekete yapılan hizmetler ortada. Kalkıp CHP'ye ve ne idüğü belirsiz İP e oy verecek halimiz yok. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...