Ufak programlar için, hangi programlama aracı ?

Bu konuyu okuyanlar

CemBayramoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ufak tefek yazılımlar yapacamda bu işi yeni başlıyorum. En iyi program hangisidir ??? yazmak için ve birde ne tür programlar yapabilirim

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ne tür yazılımlar yazmak istediğinizide belirtirseniz forumdaki arkadaşlar size daha ayrıntılı yardımcı olacaklarına inanıyorum :)

CemBayramoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl birşey yapabilirim örneğin ?

--- Mesaj Güncellendi ---

şu akınsoftun internet kafe programları falan

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
nasıl birşey yapabilirim örneğin ?

şu akınsoftun internet kafe programları falan
Masaüstü programlama için visual basic ile başlayabilirsin. Visual studio yükledikten sonra C++ C# VB.net gibi yazılım dilleri ile yazma işlemi yapabilirsin.

CemBayramoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
masaüstü programlama falan derken :D Biraz aydınlatın bu visual studio falan neler yapabilirim sizce bilgisayarda aptal sapan oyunlar oynayacağıma bunlarla uğraşayım anlatın siz :D

Ve öğrenmesi sizce zormu ??

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
masaüstü programlama falan derken :D Biraz aydınlatın bu visual studio falan neler yapabilirim sizce bilgisayarda aptal sapan oyunlar oynayacağıma bunlarla uğraşayım anlatın siz :D

Ve öğrenmesi sizce zormu ??

İstek olunca herşey kolay. Ama bir haftaya yazılımcı olmayı bekleme. Visual studio kodların yazılıp derlendiği programdır. Biraz araştırma yap googlede herşeyi biz anlatamayız bu bölüm araştırma üzerine :)

hokumus

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Selamlar,

Arama motorlarında en geniş kapsamlı bulunan ve aynı konuların tekrar tekrar basit ifadelerle anlatıldığı dil herhalde C#' tır. Benim size tavsiyem C# ile başlamanız.

Kolay gelsin.

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
C# ö ne ri rim ! :\

Bunuda söyledim ya, [MENTION=25201]cgrszone[/MENTION], [MENTION=257183]kizanlik[/MENTION]... :(

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende visual C# dersi gördüm biraz zor diyeyim ufak programlar yapmak istersen çok kolay ama ilk başlarda yeni başlıyacağın için zorlanacaksın ama gittikçe kolay gelecektir sana ufak programlar yapmak ama gitgide büyük programlar yapmaya başlarsan o zman baya zorlanacaksın :)