Ücretsiz PR6 Siteden Dofollow Link

Bu konuyu okuyanlar

sefagedik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ücretsiz PR6 Siteden Dofollow Link

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere muhteşem bir dofollow backlink fırsatı sunuyorum. Paylaşacağım bilgi hiç bir Türk sitesinde bulunmayan bir bilgidir. readability.com dan alacağınız bu ücretsiz dofollow backlink çok işinize yarayacak. Siteye giriyorsunuz ve üye oluyorsunuz. Üye olduktan sonra;

backlink-2.png

Üstteki resimde görüldüğü gibi "+" simgesine tıklıyoruz ve site url mizi yazıp"add to list" diyoruz.

backlink.png

Sitemizi eklediğimizde latest bölümünde yukarı da ki şekilde görüldüğü gibi sitemiz yer alıyor. Linkimizi kod bölümünden de incelersek dofollow olduğunu göreceğiz.

Site Özellikleri
PR: 6
Alexa Link: 3,183
Alexa Global: 12,641
Alexa Yerel: 5,381
Site Açılış Tarihi: 2001
Google İndex: 51,400

Kaynak: Ücretsiz PR6 Siteden Dofollow Link

Ek Olarak: Arkadaşlar, lütfen rica ediyorum siteyi çöp etmeden yavaş yavaş :) birden yüklenmeyelim ...

Yapılan iyilikler hiç bir zaman karşılıksız kalmaz. Ya karşı taraftan yada başka bir yoldan bize geri döner. Yardımlaşalım, Paylaşalım!!!

guven5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Paylaşım için sağol, deneyelim bakalım, denize düşen yılana sarılır.

cyberconstantine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Eklenilen sayfa sadece siz oturum açtığınız görülür. Dofollow link bile verse Google un indekslemediği sayfanın bize hiç bir yararı dokunmaz. Gösterdiğiniz sayfada iken tarayıcı adresini kopyalayıp başka bir tarayıcıda açmaya çalıştığınız da direkt eklenen adrese gittiğini görürsünüz. Yani PR10 bile olsa sitenize olumlu etkisi olmaz.

Tabii yazarı kastederek söylüyorum.

edegre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
read.JPG

Readability uçalı çok olmuş. Konuyu kilitlerse bölüm moderatörleri iyi olur.