uBlock Origin İle Tüm Reklamları Unutun

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

dark.sdn

Asistan
Bu u block origin de settingsteki bütün kutucukları işaretlesek sitelerde bir sorun yaratıyor mu yada yavaşlatma falan

Ben Kenobi

Dekan
Yavaşlatma olarak sıkıntı olmaz ama sitelerin bazen video ve resim gibi özelliklerini de reklam zannedip engelleyebiliyor çünkü çok fazla filtre var ve bazı filtreler daha katı.
Ben tembellikten hepsini işaretliyorum ama aslında bir kısmı kapalı kalmalı.
Fakat hangilerini kapatmak gerekir veya hangileri açık kalsa yeter bilmiyorum.

dark.sdn

Asistan
Tekrardan teşekkürler oradakilerin ne anlama geldiklerini demek araştırmam lazım :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Ha bir de şeyi unuttum bu adguard film izleme sitelerinde arka plandaki o geniş reklamı engelleyebiliyor u block onu yapabiliyor mu yoksa sadece kenardakilerimi engelliyor ben en son denediğimde yapamamıştı

Bloother

Rektör
Mobilde de şu host dosyasını kök izinlerinin dışına çıkarsalar da rahatlasak.

ben Microsoft edge kullanıyorum reklamlardan rahatsız değilim fakat açılır pencerelerden bıktım internet expolorer çok iyi çalışıyordu ama Microsoft edge felaket kötü acaba açılır pencere engelleyici bi eklenti varmı?abdblock veya abdblock plus denedim ama açılır pencere engellemiyor yine pencere acılıyo onları kapatmakla uğraşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

mtiske

Üyecik
iyi güzel işe yarıyor
Ama kanald sitesinden video izlenmiyor
Her türlü ayarı denedim. Gözden kaçan bir şey var muhtemelen
Ublock durdurup oyle izlenebiliyor videolar.

Ben Kenobi

Dekan
Güncel haliyle 260 binin üzerinde network ve 200 bine yakın kosmetik filtresi ile yarım milyon rakamına yaklaşmış bulunmakta.

kaanm55

Dekan
adblock plus 2 yıldır kullanıyordum, sildim bunu yükledim. daha az yoruyormuş galiba. 2gb ram için ideal. sade ve şık.

stat counter