Ubisoft Sin City'i Sevdi

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Assassin's Creed ve Tom Clancy serisi ile tanınan Ubisoft, Sin City ve 300 filmlerinin görsel efektlerini yapan Hybride Technologies stüdyosunu satın aldı.

Frank Miller'ın iki eseri 300 ve Sin City, sinemayauyarlandıklarında kendilerine özgü görsel tarzlarıyla dikkat çekmişti. Ubisoft da bu çalışmaları hayli beğenmiş olacak ki, bu iki filmin görsel efektlerini yapan Hybride Technologies stüdyolarını satın aldığını açıkladı. Ubisoft altında sinema filmleri ile ilgili çalışmalarına devam edecek olan Hybride, ayrıca video oyunları ve görsel efekt üretimi için de Ubisoft ile koordine çalışmalarda bulunacak. Bunun anlamı da, yakın zamanda Ubisoft oyunlarında sinema kalitesinde görsellerle karşılaşırsak şaşırmamız gerektiği oluyor.

300-leonidas.jpg

Bilgi İçin: Ubisoft
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Frank Miller'ı seviyorum, Ubisoft'uda seviyorum. Filmleri de oyunlarıda harika bu iki şirketin(Ubisoft,Hybride Technologies) , umarım bizi de eğlendirirler.

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Hadi bakalım, oyun arası sinematikleri artık daha güzel olur. Splinter Cell lafım sana det :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Ben zaten Splinter Cell hayranıyım. Oyunuz zaten grafik özellikleri süper. Eğer Hybride Technologies Splinter Cell'e de bir el atarsa oyun tadından yenmez. :)
[move]
splinter_cell_chaos_theory.jpg
[/move]

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Yok yok POP'a devam!!!

wallpaper_prince_of_persia_the_t-1.jpg

Bu oyunu daha ne kadar güzel yapabilirler merak ediyorum..