Type C to Ethernet Dönüştürücü

Bu konuyu okuyanlar

enessaktan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba.
Uzun zamandır araştırıyorum ama netice elde edemedim. Usb type c den dişi rj45 erhernet jack dönüştürücü yapmak istiyorum, bunun için cat 6 kablonun bir ucuna rj 45 jackı bağlayıp diğer uca type c bağlayabilir miyim ? Yoksa bu bileşim için ayrı bir kontrolcü karta ihtiyacım mı var ? Yardımcı olursanız sevinirim. Yapmak istediğim hub ın resmi mevcut. Yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Ekli dosyalar

• IMG-20181001-WA0006.jpg
    IMG-20181001-WA0006.jpg
    21.3 KB · Görüntüleme: 180

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Arkadaşlar merhaba.
Uzun zamandır araştırıyorum ama netice elde edemedim. Usb type c den dişi rj45 erhernet jack dönüştürücü yapmak istiyorum, bunun için cat 6 kablonun bir ucuna rj 45 jackı bağlayıp diğer uca type c bağlayabilir miyim ? Yoksa bu bileşim için ayrı bir kontrolcü karta ihtiyacım mı var ? Yardımcı olursanız sevinirim. Yapmak istediğim hub ın resmi mevcut. Yardımcı olabilecek kimse var mı ?
Evet içinde ufak bir devre var onun üzerinden işlem sağlanıyor.

enessaktan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Fazladan PCI portu varsa eğer bu anakartınızda bir ethetnet kartı alıp takmanız daha iyi olur bence. Ama yoksa ve mevcut rc45 de çalışmıyorsa bu USB>rj45 dönüştürücü de bir netice verir, bu konuda herhangi bir şikayet pek yok. Kolay gelsin.

USB-Erhernet dönüştürücü hız kaybı yaşanır mı? » Sayfa 1 - 1
Pc Ultrabook. Maalesef herhangi bir ethernet portu bulunmuyor ? dışarıdan ürünü satın almak yerine kendim yapmak istemiştim ama netice elde edemedim.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Resmini paylaştığınız tarzda bir cihaz almanız gerekiyor çokta zorlamamak lazım yanlış bişey yaparsınız cihaza zarar verirsiniz..

Son mesajlar