Twrp kaldırma

Bu konuyu okuyanlar

master001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar twrp recovery nasıl kaldırılır veya yerine başka recovery nasıl kurulur telefon samsung s4

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Diğer recoveryi flashla başka bir recovery yükleyeceksen.
Tamamen twrp ya da cwm kaldıracaksan ya twrp-cwm indirdiğin yerdeki geri dönüş dosyası varsa onu flashla, ya da orjinal romu kur. Orjinal roma geçerken twrp-cwm silinir.

master001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
diğer recover yi nerden flaslayabilirim pc üzerinden mi yoksa yine twrp üzerindenmi

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Hangi dosya elinde varsa o şekilde. PC ye uygunsa pc, twrp den flashlanabilecekse twrp ile.

Tabi bu tür işlerde yedek almanı öneririm. Yüklediğin yeni recovery telefonla tam uyumlu çıkmazsa sıkıntı olmasın sonra.

master001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
çok teşekkür ederim

master001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
aslında philiz touch recovey kurmak istiyorum miui rom atıcam twrp ile denedim hata verdi philiz ile atmayı deneyeceğim bu arada yedeği twrp ile alsam sıkıntı olmaz dimi

master001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ınstall dedim yüklemeye başladı birkaç saniye sonra hata verdi bayada sıkıntı çıkardı tüm herşeyi silmiştim yedek almadan yaptım

Reaksiyon puanı
0
S.a arkadaslar samsung galaxsy mega tlfn aldim ama team win recovery project diye bir program yuklu bunu nasil silip andorid sisteme gecip normal tlfn olarak kullana bilirim

araz1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diğer recoveryi flashla başka bir recovery yükleyeceksen.
Tamamen twrp ya da cwm kaldıracaksan ya twrp-cwm indirdiğin yerdeki geri dönüş dosyası varsa onu flashla, ya da orjinal romu kur. Orjinal roma geçerken twrp-cwm silinir.
root yapinca tekrar geri geliyor cwm recovery...bunu nasil duzelte bilirim???

Rəhman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar merhaba. odin ile yuklu TWRP nasil kaldirilir? size bi zahmet soyleye bilirmisiniz?

eren cengi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşar bendetwrp hatası var ama benim telefon açılmıyo kaldıramıyom yadim edemisiniz