Twitter hesabım kitlendi

Bu konuyu okuyanlar

bahadirmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Moruk sabir işi bu3 gün içinde dönerler merak etme. Fazla atarsan kimlik be form hesabı tamamen kitlersin sabırlı ol sabrın sonu selamet ?

Reaksiyon puanı
2
Ama giriş yapıyor olman lazım giriş yapınca çıkan ilk sayfanın ekran görüntüsünü atar mısın

Reaksiyon puanı
2
Formu yazan yere tıkla
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kısma ailenden birisinin büyük olan kimliğini at

Adı soyadına kimliğin sahibinin adını soyadını yaz

e maili de farklı yap

Hemen mail geliyor zaten o mail de hesabı açtığınız zaman gerekli yaş sınırını karşıladığınız tespit edilmiştir gibi şeyler yazıyor

O mail geldikten sonra yat uyu sabaha açılmış olur

Reaksiyon puanı
2
Evet bu form ama ben üç saate açılır diye hesabın için dedim

Bu formu tekrar doldurabiliyorsan doldur gönder söylediğim şekilde

Reaksiyon puanı
2
Büyük birisinin kimliğini gönderdin ve onun adını soyadını yazdıysan bir de e mail e değiştirdiysen garanti veriyorum açılır

Ayhan08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki büyük birinin kimliğini ve farklı maili verdiğimizde sonradan değişebiliyor muyuz ?

Gokhanbey21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük birisinin kimliğini gönderdin ve onun adını soyadını yazdıysan bir de e mail e değiştirdiysen garanti veriyorum açılır
https://i.hizliresim.com/qdVzVq.png Ben Kimliğimi 3 defadir gönderiyorum Gönderdiğim kimliği kabul etmiyor Daha net foto gönder diyor 3 keredir Cam Gibi HD foto göndermeme rağmen halen kabul etmiyor ya

Açıldı sonunda hesabın Allah Senden razı olsun kardeşim

https://i.hizliresim.com/qdVzVq.png Ben Kimliğimi 3 defadir gönderiyorum Gönderdiğim kimliği kabul etmiyor Daha net foto gönder diyor 3 keredir Cam Gibi HD foto göndermeme rağmen halen kabul etmiyor ya

Açıldı sonunda hesabım ALLAH Senden razı olsun kardeşim

yağmur.h

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Açıldı sonunda hesabın Allah Senden razı olsun kardeşim
Ne kadar süre geçtikten sonra açıldı? Ben maili değiştirerek büyük birinin kimliğini gönderdim geri dönüt gelmedi henüz

181601002

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Twitter hesabım kilitlendi, sebebi ise 13 yaşın altında olmammış. Eğer yanlış yaptığımızı düşünüyorsanız kimlik-ehliyet vb. yükleyip yollayın dediler. kimliğimde seri no yu ve TC no nun bir kısmını gizleyip yolladım isim-soyad-d.tarihi görünüyordu ama reddettiler 13 yaşın altındasınız dediler. Yaşım 18 nasıl ulaşırım ben Twittere mail ile?
Benim de başımda aynı sorun var şuan ama sizin dediğiniz gibi kimlik bilgilerini gönderebileceğim bir sayfaya karşılaşmadım nasıl ve nereye göndermem gerekiyor yardım edebilir misin?

Reaksiyon puanı
0
Günlerdir hesabım kitli. Denilen her şeyi yaptım ama olmuyor. Önce kendi kimliğimi attım, 3 gün geçti cevap vermediler. Sonra burda yazılanlar gibi yaş mevzusu etkilemeyecek bir kişinin kimliğini attım o da 3 gün civarı geçti cevap yok twitterdan. Siz nasıl yaptınız da cevap alabildiniz ya çıldırıcam resmen. Bazıları da, formu birden fazla göndermeyin banlanırsınız demiş ondan olabilir mi?

starset505

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlarrr benim hesabım da aynı şekilde kitlendi 4 nisan 2019da neyse kimlik gönderdim.Ertesi gün işte klasik cevap geldi.:
Merhaba,
Hesabınız oluşturulduğu sırada minimum yaş şartını karşılamamanıza rağmen hesabınızın kilidini açabileceğimizi belirledik. Hesabınızı yeniden erişime açma süreciyle ilgili haberler için size tekrar ulaşacağız.
Twitter'ı kullanmak için en az 13 yaşında olmak gerektiğini hatırlatır, 13 yaşınıza gelmeden önce içeriği kaldıracak şekilde hesabınızı güncellememiz sırasında yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz.

Neyse bir daha da bir şey yazmadılar aylar oldu.Bide önceden giriş yapmaya çalışınca işte askıya alındı hesabınız vb. yazardı.Şimdi demin girmeyi denedim hesabım yok bulunamıyor.:'((( Kapatıldı mı ne oldu şimdi anlamıyorum.Hesabı kurtulan var mı.Çok eski hesaptı çok üzgünüm ya

Arkadaşlar lütfen bir bakar mısınız hesabım kilitlendi ve o hesap benim için çok önemli. 2 kere kendi kimliğimi gönderdim daha sonra internetten bulduğum bir kimliği gönderdim farklı e maille ama hâlâ bekliyorum hiç bir şey olmadı

Merhaba,
Hesabınız oluşturulduğu sırada minimum yaş şartını karşılamamanıza rağmen hesabınızın kilidini açabileceğimizi belirledik. Hesabınızı yeniden erişime açma süreciyle ilgili haberler için size tekrar ulaşacağız.
Twitter'ı kullanmak için en az 13 yaşında olmak gerektiğini hatırlatır, 13 yaşınıza gelmeden önce içeriği kaldıracak şekilde hesabınızı güncellememiz sırasında yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz.
Bu hesap için gönderilen ek taleplerin incelenmeyeceğini unutmayın.
Bu süreçte gösterdiğiniz sabır için çok teşekkür ederiz.
Teşekkürler,
Twitter

Bu kendi kimliğimi attığımdan sonra geldi

Beklesem sizce olur mu

Lütfen yardım edin
son durum ne açıldı mı hesabın:'(

Haftaya belli olacak. Galiba çok tepki gelmiş. 13 yaşından küçükken atılmış twitler silinip hesap açılacak galiba
tam 1 yıl olmuş ama merak ettim son durum ne,kurtuldu mu hesap? nolurr aydınlatın beni.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2
Arkdaşlarrr benim hesabım da aynı şekilde kitlendi 4 nisan 2019da neyse kimlik gönderdim.Ertesi gün işte klasik cevap geldi.:
Merhaba,

Neyse bir daha da bir şey yazmadılar aylar oldu.Bide önceden giriş yapmaya çalışınca işte askıya alındı hesabınız vb. yazardı.Şimdi demin girmeyi denedim hesabım yok bulunamıyor.:'((( Kapatıldı mı ne oldu şimdi anlamıyorum.Hesabı kurtulan var mı.Çok eski hesaptı çok üzgünüm ya

son durum ne açıldı mı hesabın:'(

tam 1 yıl olmuş ama merak ettim son durum ne,kurtuldu mu hesap? nolurr aydınlatın beni.

Evet çok şükür buraya yazdıktan 2 gün sonra açıldı

Furkanbuluts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.Bende bu hatayı(13 yaş sınırlaması) aldığım icin üye oldum.Forumda arkadasların dediklerini yaptım hatta en son babamın kimliğimi gönderdim yakalşık 4 saat sonra bu fotografdaki mesaj geldi.Twitter'ı 7.sınıfta açmıstım ve yaklaşık 7 yıldır kullanıyorum.Şu saatten sonra ne yapabilirim?Bilgisi olan varsa ve aydınlatırsa sevinirim. 234.jpg

oguzkayaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Twitter'ı çok seviyorum tarzından yazılar yazıp supporta mail yoluyla yolla hesabının açılmasını iste veya kimliğini tam olarak at açmaları gerekiyor.