Twitter hesabım kitlendi

Bu konuyu okuyanlar

eminkutluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben mail adresini değiştirerek gönderdim ve şuan işleme alındığını söyledi kardeşim beklemeye geçtim şuan

Levo10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi kimliğimi sanırım 3 kez, abimin kimliğiniyse 1 kere. Ama benim hesabım ilk mesajımda yazdığım gibi birkaç ay kilitli kaldı. Üst üste iki kez kimlik kabul etmiyorlar hesabınızla ilgili bu konuda dosya var diye. O yüzden kendi kimliğim de sadece bir kez kabul ettiler. Dğer ikisi daha önce gönderdim diye gitmedi yani. Eğer bir süre bekleyip kendi kimliklerinizin zaman aşımına uğradığından emin olduktan sonra gönderirseniz açılır diye düşünüyorum. Ama ne kadar süre beklemek gerekir hiçbir fikrim yok
Anladığım kadarıyla kendi kimliğini gönderdiğinde kabul olmamış ilkte ,daha sonra bekleyip abininkini mi gönderdin?

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben mail adresini değiştirerek gönderdim ve şuan işleme alındığını söyledi kardeşim beklemeye geçtim şuan
Ciddi mii? bu alanı mı değiştirdin?

moAlyy.png

Son düzenleme:

eminkutluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
mail kısmını değiştir mesela başka bir mail adresi gir

kotpantul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bence hiç olmayacak gibiyse en az 1 2 hafta bekleyip kimliği öyle atın hiç açılmamasını beklemektense 1 2 hafta bekleyin garanti olsun

Levo10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence hiç olmayacak gibiyse en az 1 2 hafta bekleyip kimliği öyle atın hiç açılmamasını beklemektense 1 2 hafta bekleyin garanti olsun
@eminkutluu'nun ki açılmış arkadaşlar başka bir mail girerek denedi ve sanırım 40dk içince açıldı bende gönderdim şimdi bekliyorum yapamayanlar mail'i değişip denesin isterseniz benimkinide bekleyin

Ekli dosyayı görüntüle 48990 Benimki de açıldı arkadaşlar çok teşekkürler.

Son düzenleme:

ilkermustafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşın paylaştığı linkten kimliğimi 23.59'da gönderdim. Hesabımın açıldığına dair mail 00.29'da geldi. Yaklaşık bir aydır bekliyordum teşekkürler.

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Sabah atmıştım 3 saate açıldı. Pazar olmasına rağmen.

burakdal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşın paylaştığı linkten kimliğimi 23.59'da gönderdim. Hesabımın açıldığına dair mail 00.29'da geldi. Yaklaşık bir aydır bekliyordum teşekkürler.
Sabah atmıştım 3 saate açıldı. Pazar olmasına rağmen.
Beyler nasıl yaptınız? Saat 08'de aynı adımları uyguladım garanti olsun diye annemin kimliğini ve mail adresini girerek gönderdim. İncelenecek diye mail geldi, 5 saat oldu cevap yok. Bundan önce saat 04.30-05.00 gibi çakma bir hesapta gerçekten bakıyorlar mı diye sahte kimlikle başvurdum 50 dakika sonra fotoğraflı kimlik atın diye mail geldi. Ama gerçek hesabımda hala cevap yok. 4 aydır kilitli hesap en azından kullanıcı adını geri alabilsem iyi olacak.

lalabu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba ben de aynı durumdayım fakat kitlendikten sonra hesabımın ben 13 yaşına gelene kadar velim tarafından yonetildiği seçeneğini işaretlemiştim. o yüzden direk veli mailine form attılar. imza istediler ve tc kimlik istediler. sizce ne yapmalıyım? hesabın 2011de velim trafından yonetilmediği anlaşılırsa sıkıntı olur mu? aynı durumda olan varsa yardımcı olsun nolur...

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
arkadaşlar merhaba ben de aynı durumdayım fakat kitlendikten sonra hesabımın ben 13 yaşına gelene kadar velim tarafından yonetildiği seçeneğini işaretlemiştim. o yüzden direk veli mailine form attılar. imza istediler ve tc kimlik istediler. sizce ne yapmalıyım? hesabın 2011de velim trafından yonetilmediği anlaşılırsa sıkıntı olur mu? aynı durumda olan varsa yardımcı olsun nolur...
Nerden anlayacaklar

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Evet dogru ama imza ve tc kimlik aticam annemin, o yuzden tereddut ettim bi de incelenicek hesabiniz yazmislardi incelendikten sonra problem cikmasin
Sorun olmaz merak etme sen. Ben abamın kimliğini gönderdim. Doğum tarihini ona göre düzenlemişler mesela. Ben de geri kendininkini göre düzenledim (yıl hariç) sorun olmadı.

Queenpenelope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar nolur bana da yardım edin. Pazar günü kimliğimi tc gizleyerek gönderdim ve hesabın oluşturulduğu sırada 13 yaş sınırını karşılayamadığınızı onayladık ama yine de hrsabın kilidini kaldırabileğiz o süreçteki gönderileri silerek gibisinden mesaj geldi daha sonra hiçbir şey olmadı ben de ertesi gün dediğiniz gibi başka bi e posta adresi kullanarak tekrar gönderdim fakat hala bir ilerleme yok ne yapmalıyım başka bir kişinin kimliğini göndermek istemiyorum

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar nolur bana da yardım edin. Pazar günü kimliğimi tc gizleyerek gönderdim ve hesabın oluşturulduğu sırada 13 yaş sınırını karşılayamadığınızı onayladık ama yine de hrsabın kilidini kaldırabileğiz o süreçteki gönderileri silerek gibisinden mesaj geldi daha sonra hiçbir şey olmadı ben de ertesi gün dediğiniz gibi başka bi e posta adresi kullanarak tekrar gönderdim fakat hala bir ilerleme yok ne yapmalıyım başka bir kişinin kimliğini göndermek istemiyorum
4. Sayfadaki linke anne veya babanın kimliğini onların adını yazarak gönder. 3 saate açılır.

Queenpenelope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
4. Sayfadaki linke anne veya babanın kimliğini onların adını yazarak gönder. 3 saate açılır.
Başka bir kimlik kullanmak istemiyorum yok mu bunun başka yolu ya kilidi açabileceğiz diye haber veriyosunuz da devamı niye gelmiyor ki? Hukukçu halimizle düştüğümüz şu duruma bak arkadaş 13 yaşından önce açtıysak açmışız önemli olan şu an

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Başka bir kimlik kullanmak istemiyorum yok mu bunun başka yolu ya kilidi açabileceğiz diye haber veriyosunuz da devamı niye gelmiyor ki? Hukukçu halimizle düştüğümüz şu duruma bak arkadaş 13 yaşından önce açtıysak açmışız önemli olan şu an
Aile imzasıyla falan açılabiliyor. Ama daha açılanı görmedim

Furkandddmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@eminkutluu'nun ki açılmış arkadaşlar başka bir mail girerek denedi ve sanırım 40dk içince açıldı bende gönderdim şimdi bekliyorum yapamayanlar mail'i değişip denesin isterseniz benimkinide bekleyin

Ekli dosyayı görüntüle 48990 Benimki de açıldı arkadaşlar çok teşekkürler.
Kardeşim e posta adresini nerden değiştirecegiz

Queenpenelope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşın attığı rapor gönderilen yani kimlik gönderilen yerde eposta yerine farklı bi eposta ile gönder ilk gönderdiğinde açılmadıysa hesap
Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim dediğin gibi yaptım farklı e posta denedim ama tık yok yaa :( gerçekten sabrım taştı artık

Levo10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim dediğin gibi yaptım farklı e posta denedim ama tık yok yaa :( gerçekten sabrım taştı artık
Başka bir kimlikle denesen o kimlikteki adı soyadı da girmen gerek ve daha önce hiç yazmadığın bir eposta yaz

mtr25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, hesabı geri alabildiniz mi ?

Maillerinizi kontrol edin, şöyle bir mail gelecektir;

"Merhaba,
Zaman ayırıp kimliğinizi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.
Ekibimiz, oluşturulduğu sırada hesabınızı yönetmek için minimum yaş şartını karşıladığınızı onaylayacaktır. Sıradaki adımlar hakkında kısa süre içinde size ulaşacağız.
Bu hesap için gönderilen ek taleplerin incelenmeyeceğini hatırlatmak isteriz.
Teşekkürler,
Twitter"

Belki şu an saatten dolayı geri dönüş olmayabilir, yarın bu saatlere kadar bildirim alamazsanız aynı işlemi yeniden deneyin :)
ben formu doldururken böyle bir yazı çıkmadı. kimliği nereden gönderebilirim ?

Son düzenleme:

Queenpenelope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar benimkinde de tık yok hala. Kimlikse kimlik ne yani gönderdim kendi kimliğimi. O süreden önceki verilerin silinip hesabın açılması bu kadar mı zahmetli gerçekten nerdeyse 1 ay olucak vallahi yeter