Twitter hesabım kitlendi

Bu konuyu okuyanlar

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Twitter hesabım kilitlendi, sebebi ise 13 yaşın altında olmammış. Eğer yanlış yaptığımızı düşünüyorsanız kimlik-ehliyet vb. yükleyip yollayın dediler. kimliğimde seri no yu ve TC no nun bir kısmını gizleyip yolladım isim-soyad-d.tarihi görünüyordu ama reddettiler 13 yaşın altındasınız dediler. Yaşım 18 nasıl ulaşırım ben Twittere mail ile?

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Twitter hesabım kilitlendi, sebebi ise 13 yaşın altında olmammış. Eğer yanlış yaptığımızı düşünüyorsanız kimlik-ehliyet vb. yükleyip yollayın dediler. kimliğimde seri no yu ve TC no nun bir kısmını gizleyip yolladım isim-soyad-d.tarihi görünüyordu ama reddettiler 13 yaşın altındasınız dediler. Yaşım 18 nasıl ulaşırım ben Twittere mail ile?

Arkadaşım aynısı benim de başıma geldi aynı durumdan muzdaripim. Ancak bana daha cevap gelmedi. Sana ne kadar zaman sonra cevap maili attılar? Bir de anladığım kadarıyla şu anki yaş değil twitter’ı açtığındaki yaşın +13 olmalıymış. Arkadaşlar senin hesap yandı dedi ama bilmiyorum.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Arkadaşım aynısı benim de başıma geldi aynı durumdan muzdaripim. Ancak bana daha cevap gelmedi. Sana ne kadar zaman sonra cevap maili attılar? Bir de anladığım kadarıyla şu anki yaş değil twitter’ı açtığındaki yaşın +13 olmalıymış. Arkadaşlar senin hesap yandı dedi ama bilmiyorum.
hocam aynen açtığında +13 olmak gerekiyormuş, benim de kapanacak büyük ihtimalle 2.ye atma formu ip ban atıyorlar, bende ip ban var şu an. 2-3 gün sonra falan atıldı

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
hocam aynen açtığında +13 olmak gerekiyormuş, benim de kapanacak büyük ihtimalle 2.ye atma formu ip ban atıyorlar, bende ip ban var şu an. 2-3 gün sonra falan atıldı

Benim 3. Gün ya. Atlamaz bir cevap atarlar galiba. O değil de hesapta bir sürü ünlü takipçi falan var ya. O hale getirene kadar yıl alır.

kadirakcakaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sıkıntı ayın 5 inde benimde başıma geldi ,hesap aynı şekilde kilitlendi yaşta turuyor sıkıntı yok geri bildirim yaptım arkadaşın dediği gibi gizleyerek gönderdim bugün yine yazdım ama süreciniz devam ediyor diye yazdı.Kardeşim kaç güne cevap verdiler sana 2012 den beri kullanıyorum hesap boşa gitti ooof of....

incibykglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı sıkıntı ayın 5 inde benimde başıma geldi ,hesap aynı şekilde kilitlendi yaşta turuyor sıkıntı yok geri bildirim yaptım arkadaşın dediği gibi gizleyerek gönderdim bugün yine yazdım ama süreciniz devam ediyor diye yazdı.Kardeşim kaç güne cevap verdiler sana 2012 den beri kullanıyorum hesap boşa gitti ooof of....
Dün başıma geldi 2011den beri kullanıyordum hesabıma bir virüs bulaştı doğum tarihini de değiştirmiş nasıl olduysa yok yere kilitlendi hesap

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Dün başıma geldi 2011den beri kullanıyordum hesabıma bir virüs bulaştı doğum tarihini de değiştirmiş nasıl olduysa yok yere kilitlendi hesap
yaşınız kurtarıyorsa sıkıntı yok, kimliğinizi atıp doğrulayabiliyorsunuz

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar Twitter’dan Mail var! 25B7ED18-1DB8-4E90-94AC-D67B3D75A7FA.png

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Amblemi özgür bir kuş olan bir sitenin yaş sınırlaması getirmesi saçma bir durum. Ben de hesabımı 13 yaşından küçük iken açmıştım. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Amblemi özgür bir kuş olan bir sitenin yaş sınırlaması getirmesi saçma bir durum. Ben de hesabımı 13 yaşından küçük iken açmıştım. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.
Anladığım kadarıyla 13 yaş ve altındayken atılan twitler silinip hesaplar açılacakmış

delimeyhanesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya aynı muhabbet banada oldu bugün.2012den itibaren öyle kullanmışlığım yok hesap yatıyodu boşa attığım twitte yok açılma durumu var mı sizinkinde son durum nedir?

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Haftaya belli olacak. Galiba çok tepki gelmiş. 13 yaşından küçükken atılmış twitler silinip hesap açılacak galiba

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Haftaya belli olacak. Galiba çok tepki gelmiş. 13 yaşından küçükken atılmış twitler silinip hesap açılacak galiba
açılırsa iyi olur, yine de yedekte hesap bulunduralım da ne olur ne olmaz.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bana google hesabımda olmuştu. Doğum tarihini 2016 yapmıştım, çat kitlendi hesap. Herhangi bir ehliyet ile herhangi bir sansür uygulamadan fotoğrafını attım. 2. Günde hesabım açıldı...

delimeyhanesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim hesap silinmiş arkadaşlar bilginiz olsun kökten gitmiş

delimeyhanesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
18 bugün hesap geri geldi kilitli bi şekilde anlamadım garip bi muhabbet dönüyo

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Bana da güncel konuşarı bildirim olarak atmışlar. Girdim hala kilitli. Açıldı sanmıştım. Lan dalga mı geçiyorsunuz

oe2222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben de aynı durumdayım. 2013'te açtım hesabı. Doğum tarihimi 2000 yaptım kurtarıyor diye. Ama hesaplamadığım şey hesabı 2013'te açmış olmamdı. Tahmini olarak ne zaman açılıyor hesap. Ne zaman geliyor mesaj. Bir bilginiz var mı?

delimeyhanesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Yaş kısıtlaması nedeniyle kilitlenen hesaplara ilişkin bir takım soru ve endişeler ışığında yapılan son güncellememizi yeni gelişmeler takip ediyor.

Hesabınızın kilidini açmanızı ve Twitter kullanmaya devam etmenizi sağlamak için birçok seçeneği düzeltmeye çalışıyoruz. Bu bizim birincil önceliğimiz ve önümüzdeki hafta başka bir güncellemeyle sizinle iletişime geçeceğiz.

Gelecek güncellemeler e-posta ile gönderilecektir.

Yaşanan aksaklık ve karışıklıktan dolayı özür dileriz. Anlayış gösterdiğiniz için müteşekkiriz.

Lütfen bu mesaja gelecek yanıtların izlenmeyeceğini unutmayın.

Teşekkürler,

Twitter​
diye twit geldi bakalım bekliyoruz açılacak inşallah

mertornek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hesabıma doğum tarihi eklerken kendi kendine tarih ekledi yaşım twitter kullanmaya uygun değil olarak gösterdi ve hesabım kitlendi hesabı 2012de açmıştım yaşımda şuan 19 99luyum açtığımda 13 yaşımdaydım ticket felan attım 7k takipçi 20k tweet vardı önerisi olan var mı düzelir mi

mertornek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Twitter hesabım kitledi, şuan 17.07.1999 doğumluyum twitterı 2012de açtım dün doğum günü eklerken kendisi birşeyler yaptı ve hesabım kitlendi kimlik felan attım sizce açılır mı

kadirakcakaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ntv haber yapmış geri dönüşü yok şimdi şöyle hesabını kurarken 13 yaşından büyük yaptın hesabı şimdi doğrusuna çevirdğin zaman ilk kurduğun zamandaki doğum tarihin olarak algılıyor ve 13 yaşından küçükken kurmuşsun gibi gösteriyor yani mesela kurarken ben 2012 de 1998 yaptım 14 yaşındayım olarak gösterdim ben şimdi 2000 yaptığım zaman seni 2012 yılında 12 yaşında gösterdiği için hesap 13 ten altı görünüyor ve kapanıyor mantığı ben anladım haklılar sadece bekleyeceğiz

mertornek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ticket attım hesaba yazık olucak ona üzülüyorum 20k tivit 7k takipçi vardı ve bizim gibi yapan doğum tarihini çok kişi var o zaman onlarıda bulup kapatması gerek