Twitter hesabım kitlendi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Batubenn

Asistan
Arkadaşlar nolur bana da yardım edin. Pazar günü kimliğimi tc gizleyerek gönderdim ve hesabın oluşturulduğu sırada 13 yaş sınırını karşılayamadığınızı onayladık ama yine de hrsabın kilidini kaldırabileğiz o süreçteki gönderileri silerek gibisinden mesaj geldi daha sonra hiçbir şey olmadı ben de ertesi gün dediğiniz gibi başka bi e posta adresi kullanarak tekrar gönderdim fakat hala bir ilerleme yok ne yapmalıyım başka bir kişinin kimliğini göndermek istemiyorum
4. Sayfadaki linke anne veya babanın kimliğini onların adını yazarak gönder. 3 saate açılır.

Queenpenelope

Üyecik
4. Sayfadaki linke anne veya babanın kimliğini onların adını yazarak gönder. 3 saate açılır.
Başka bir kimlik kullanmak istemiyorum yok mu bunun başka yolu ya kilidi açabileceğiz diye haber veriyosunuz da devamı niye gelmiyor ki? Hukukçu halimizle düştüğümüz şu duruma bak arkadaş 13 yaşından önce açtıysak açmışız önemli olan şu an

Batubenn

Asistan
Başka bir kimlik kullanmak istemiyorum yok mu bunun başka yolu ya kilidi açabileceğiz diye haber veriyosunuz da devamı niye gelmiyor ki? Hukukçu halimizle düştüğümüz şu duruma bak arkadaş 13 yaşından önce açtıysak açmışız önemli olan şu an
Aile imzasıyla falan açılabiliyor. Ama daha açılanı görmedim

Furkandddmr

Üyecik
@eminkutluu'nun ki açılmış arkadaşlar başka bir mail girerek denedi ve sanırım 40dk içince açıldı bende gönderdim şimdi bekliyorum yapamayanlar mail'i değişip denesin isterseniz benimkinide bekleyin

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 48990 Benimki de açıldı arkadaşlar çok teşekkürler.
Kardeşim e posta adresini nerden değiştirecegiz

Queenpenelope

Üyecik
Arkadaşın attığı rapor gönderilen yani kimlik gönderilen yerde eposta yerine farklı bi eposta ile gönder ilk gönderdiğinde açılmadıysa hesap
Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim dediğin gibi yaptım farklı e posta denedim ama tık yok yaa :( gerçekten sabrım taştı artık

Levo10

Üyecik
Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim dediğin gibi yaptım farklı e posta denedim ama tık yok yaa :( gerçekten sabrım taştı artık
Başka bir kimlikle denesen o kimlikteki adı soyadı da girmen gerek ve daha önce hiç yazmadığın bir eposta yaz

mtr25

Üyecik
merhaba, hesabı geri alabildiniz mi ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Maillerinizi kontrol edin, şöyle bir mail gelecektir;

"Merhaba,
Zaman ayırıp kimliğinizi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.
Ekibimiz, oluşturulduğu sırada hesabınızı yönetmek için minimum yaş şartını karşıladığınızı onaylayacaktır. Sıradaki adımlar hakkında kısa süre içinde size ulaşacağız.
Bu hesap için gönderilen ek taleplerin incelenmeyeceğini hatırlatmak isteriz.
Teşekkürler,
Twitter"

Belki şu an saatten dolayı geri dönüş olmayabilir, yarın bu saatlere kadar bildirim alamazsanız aynı işlemi yeniden deneyin :)
ben formu doldururken böyle bir yazı çıkmadı. kimliği nereden gönderebilirim ?

Son düzenleme:

Queenpenelope

Üyecik
Arkadaşlar benimkinde de tık yok hala. Kimlikse kimlik ne yani gönderdim kendi kimliğimi. O süreden önceki verilerin silinip hesabın açılması bu kadar mı zahmetli gerçekten nerdeyse 1 ay olucak vallahi yeter

kotpantul

Üyecik
Arkadaşlar benimkinde de tık yok hala. Kimlikse kimlik ne yani gönderdim kendi kimliğimi. O süreden önceki verilerin silinip hesabın açılması bu kadar mı zahmetli gerçekten nerdeyse 1 ay olucak vallahi yeter
kendi kimliğinizi gönderirseniz eğer maalesef ki olumlu bi sonuç almanız imkansız. siz hesabı açtığınız yılda 13 yaşından küçük olduğunuz için şuan 18 yaşın üstünde olsanız dahi kayıt olduğunuz tarihteki yaşınıza bakarlar. o tarihte 13 yaşının üstünde birisinin kimliğini atmanız gerekli. ben annemin kimliğini attım ve 1saat geçmedi açıldı hesabım.

Queenpenelope

Üyecik
kendi kimliğinizi gönderirseniz eğer maalesef ki olumlu bi sonuç almanız imkansız. siz hesabı açtığınız yılda 13 yaşından küçük olduğunuz için şuan 18 yaşın üstünde olsanız dahi kayıt olduğunuz tarihteki yaşınıza bakarlar. o tarihte 13 yaşının üstünde birisinin kimliğini atmanız gerekli. ben annemin kimliğini attım ve 1saat geçmedi açıldı hesabım.
Peki tc nosunu gizlesem olur mu

panda123

Üyecik
Daha önceden kimlik atmış mıydınız?

mr_sizer

Üyecik
Arkadaşlar hesabını geri açabilen oldu mu be 3 aydır bekliyorum ama hala da açılmadı bi bilgisi olan var mı?

gokcekundak

Üyecik
evet ben annemin kimliğini attım tc no kapatarak 1saatte açıldı dediğim gibi. bence hiç uğraşmayın anne ya da babanızın kimlğini atın direkt açılıyor.
Ya ben kimliği ve formu yolluyorum ama okunamadı tekrar atın dedi sürekli formu nasıl doldurdun bana yardımcı olabilir misin bu konuda cildirmak üzereyim artık :(

enverkeskin

Üyecik
Arkadaşlar bu durum bana neredeyse 2 3 ay önce oldu
kimliğimi attım ve sonucunda twitter'a girdiğimde böyle yazıyor çıkıyor;

''Teşekkür Ederiz
Hesabınızın kilidini kaldırabiliriz ve sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.
Twitter kullanabilmek için 13 yaşını doldurmuş olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. 13 yaşını doldurduktan sonra oluşturduğunuz kullanıcı adı ve Tweetler de dahil olmak üzere hesabınızın en önemli bölümlerini geri yüklememizi sağlayacak teknik çözümü geliştirmek için sıkı çalışmalar yürütüyoruz.
Bu hesap için gönderilen diğer isteklerin değerlendirilmeyeceğini lütfen unutmayın.''

ama hala hesabım açılmadı herhangi mail de atamıyorum ne yapmalıyım ?

stat counter