Twitter hesabım kilitlendi giriş var ama tweet+rt+fav+mesaj atılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

cngdk_52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar twittera sabah baktığımda
Hesabın, güvenlik amacıyla kilitlenmiştir.
yazısını gördüm sonra şifre değiştirmete bastım kullanıcı adımı girdim sonra BU BİLGİ İLE HESABINI BULAMADIK dedi sonra gene denedim gene aynısı falan öyle gitti. En son Girişim sayısını aştın. Lütfen daha sonra tekrar dene. dedi ve öyle duruyor şuan nasıl tekrar aktifleştiririm nasıl düzeltirim lütfen yardım edin ? :))

cngdk_52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar twittera sabah baktığımda
Hesabın, güvenlik amacıyla kilitlenmiştir. yazısını gördüm sonra şifre değiştirmete bastım kullanıcı adımı girdim sonra BU BİLGİ İLE HESABINI BULAMADIK dedi sonra gene denedim gene aynısı falan öyle gitti. En son​
Girişim sayısını aştın. Lütfen daha sonra tekrar dene. dedi ve öyle duruyor şuan nasıl tekrar aktifleştiririm nasıl düzeltirim lütfen yardım edin ? :)

sonsuzcaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen yardım edin aynı sorunu bende yaşıyorum

nakbıyık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
twitter hesabı kitlenmesi durumunda giriş yaparsanız ve şifreni değişirseniz kitlenmiş olan hesap açılır. Kullanıcı adını bulamadığınız taktirde kayıtlı e posta adresinizle taratın ve şifrenizi öyle sıfırlayın. Kişisel tavsiyem twitter hesabınıza numaranızı eklemeniz ve güvenlik önlemlerini almanızdır. Ayrıca kullandığınız uygulamaları kontrol edip bilmediğini uygulamaları twitter!a girdiğiniz taktirde kaldırın.