twitch.tv Açılmıyor

Ugurs16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya bu twitch neden açılmıyor arada girebiliyorum ama çoğunlukla hep böyle kalıyor bekliyorum yinede açılmıyor?
ttttttttttttttttt.png

mstfoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sadece vpn değiştirince düzeliyor. büyük ihtimalle türkiye ile iligli bir problem var.

ev arkadaşımın bilgisayarında da aynı şekilde. farklı tarayıcılarda da aynı. dns değiştirdim yine aynı.

vpn değiştirmeden uygulamasından izleyebiliyorum. telefonda da izleyebiliyorum. ancak internet bağlantım yeterince hızlı olmasına rağmen (speedtestte 13 mbps) 480p yi geçmiyor. hatta 480p de arasıra takılıyor. 360p de sorunsuz çalışıyor.

not: superonline

Kamil Doğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorunu bende yaşıyorum hatta aws.amazon.com a da aynı şekilde girmiyor. Zaten twitch de amazon web servislerini kullandığı için twitch de açılmıyor. Müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim benden ping, tracert ve nslookup testlerini istediler. Dedim ben o testlerin daha detaylısını yaptım sorun benim bilgisayarımda veya bu bölgedeki internette değil sorun sizin altyapınızla ilgili dinlemediler eve bi ekip yolladılar modemi değiştirip gittiler. Durum halen aynı maalesef sorunu kabul edip düzeltmiyolar birçok kişi aynı problemi yaşamasına rağmen şikayette bulunmuyor mu ne anlamadım pek sallamıyorlar çok basit bit çözümü olan sorun ancak ilgilenmiyorlar. Birkaç gün daha bekleyeceğim olmazsa BTK'ya şikayet edeceğim.

Ugurs16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sorunu şöyle çözdum:
twitchin masaustu uygulaması var onu indirdim sorunsuz izliyorum.. hem bu sayede mesela chromeden izlediğim zaman videoyu yuklemiyor yani iinterneti kullanmıyordu twitch ama masaustu uygulamasını indirdim . İnternetten yiyor yani sorunsuz