Tv'den Hdd Kaydı Yaptım Pc HDD 'yi Okumuyor.

Bu konuyu okuyanlar

cihangir1021

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Sony KDL - 55EX720 TV'm var Harici Toshiba Stor.e Basics HDD Kaydı yapıp tekrar bilgisayarıma taktığımda okumadı harddiski yardımcı olabilirmisiniz.

cihangir1021

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konu kapatılabilir Disk Yöneticisinden hallettim.

cihangir1021

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hallettim ancak Tv'me bir türlü okutamıyorum hdd 'yi 1. usbye takıyorum hiç okumuyor birşey gelmiyor
2. usb ye takıyorum hdd kayıt geliyor..

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
TV nin hdd yi formatlaması gerekmiormu benmi yanlış biliyorum? kayıt olayını bilmiyorum ama ntfs diski görüyor benim LG50ph670s

cihangir1021

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet biçimlendirmek istiyor ama yapınca da pcye takınca pc de okumuyor sadece canlı yayını kayıt etmek için hdd kaydı
ama bi türlü normal olarak okutamadım .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

TV nin hdd yi formatlaması gerekmiormu benmi yanlış biliyorum? kayıt olayını bilmiyorum ama ntfs diski görüyor benim LG50ph670s

evet biçimlendirmek istiyor ama yapınca da pcye takınca pc de okumuyor sadece canlı yayını kayıt etmek için hdd kaydı

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20

hocam sony ps3 deki hdd yi pc ye takıncada format atmadan kullanılamıyordu sony kendi formatını televizyonda da kullanmış olabilir pc de okuması için değilde tv de izleyebilmek için kayıt alıyor sanırım.

cihangir1021

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam sony ps3 deki hdd yi pc ye takıncada format atmadan kullanılamıyordu sony kendi formatını televizyonda da kullanmış olabilir pc de okuması için değilde tv de izleyebilmek için kayıt alıyor sanırım.

aynen tv kaydı almak için ama sadece o kaydı tvde izliceksin pcye takınca okumuyor anca disk yönetiminden biçimlendirmek gerekiyor okutmak için şuan tek sorun tv'ye nasıl okutacağım hdd 'yi 2 tane usb girişi var birisine takınca hiçbişey gelmiyor birine takınca hdd kaydı geliyor.

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
aynen tv kaydı almak için ama sadece o kaydı tvde izliceksin pcye takınca okumuyor anca disk yönetiminden biçimlendirmek gerekiyor okutmak için şuan tek sorun tv'ye nasıl okutacağım hdd 'yi 2 tane usb girişi var birisine takınca hiçbişey gelmiyor birine takınca hdd kaydı geliyor.

üstadım tv format attığında hdd kaydını yapmıyormu yoksa yapıyor tv mi görmüyor hdd yi ? TV nin yazılımını güncelle belki bir sorun vardır televizyonun yazılımda

cihangir1021

Asistan
Reaksiyon puanı
0
üstadım tv format attığında hdd kaydını yapmıyormu yoksa yapıyor tv mi görmüyor hdd yi ? TV nin yazılımını güncelle belki bir sorun vardır televizyonun yazılımda
Tvnin yazılımı güncel , evet malesef bir türlü okutamadım hdd'yi yani içindeki dosyalara tv'den erişemiyorum
2. usbye takınca hdd kaydı yapmamı istiyor 1.de hiçbirşey gelmiyor.

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Tvnin yazılımı güncel , evet malesef bir türlü okutamadım hdd'yi yani içindeki dosyalara tv'den erişemiyorum
2. usbye takınca hdd kaydı yapmamı istiyor 1.de hiçbirşey gelmiyor.

Televizyon format atıyormu? Attıktan sonra kayıt geliyor ama kaydetmiyormu?

hdd usb 3.0 mı? Belki gücü yetmiyordur diski döndürmeye. Başka bir diskle deneme şansın varmı, tv disk seçiyor olabilir. aklıma başka mantıklı bir seçenek gelmiyor. tv nin usb ye normal usb takınca ne yapıyor?

cihangir1021

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Televizyon format atıyormu? Attıktan sonra kayıt geliyor ama kaydetmiyormu?

hdd usb 3.0 mı? Belki gücü yetmiyordur diski döndürmeye. Başka bir diskle deneme şansın varmı, tv disk seçiyor olabilir. aklıma başka mantıklı bir seçenek gelmiyor. tv nin usb ye normal usb takınca ne yapıyor?

televizyon hdd kaydı yapmak için format gerekiyo yani hepsini siliyo içindekilerin bana kayıt yapması önemli değil sadece hdd'nin içinden film filan izlemek için istiyorum onuda tv okumuyor.

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
benzer bir durum benimde ps3 de başıma gelmiştir fat32 1tb usb 3.0 diski okutamamıştım. 10 kere format attım gene olmamıştı taa ki guiformat diye bir programla formatlayana kadar ama senin için durum farklı fat32 senin işini görmez ntfs olması lazım farklı programlarla dene istersen windowsun formatı benim işimi görmemişti format da işini çözmezse tv sendeki hdd yi desteklemiyor demektir.

cihangir1021

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benzer bir durum benimde ps3 de başıma gelmiştir fat32 1tb usb 3.0 diski okutamamıştım. 10 kere format attım gene olmamıştı taa ki guiformat diye bir programla formatlayana kadar ama senin için durum farklı fat32 senin işini görmez ntfs olması lazım farklı programlarla dene istersen windowsun formatı benim işimi görmemişti format da işini çözmezse tv sendeki hdd yi desteklemiyor demektir.

Bendeki tv 2 TB 'a kadar destekliyor niyeyse ben yapamıyorum sony ile iletişime geçtim cevap bekliyorum gelişmelerden haberdar ederim.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Eğer hddyi tüm formatlarla formatlayıp okutamadıysanız bir de tvnin fişini çekip tvyi yeniden başlatın.
Tvler yayın haklarıyla alakalı olarak kendi formatını yapıp pcden yayılmasını engellemeye çalışıyor heralde.
Bizim philipsde de tvdeki format pcde okunmuyor. Zaten tv kayıt için hdd istediğinde sadece televizyonun okuyacağı şekilde formatlanacağını uyarıyor.
Bir de yavaş format deneyin okur belki.