Tv'de reklam engelleme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

İyi forumlar arkadaşlar. LG 49UF8507 model tv kullanmaktayım. Youtube da video izlerken çıkan reklamları engellemenin bir yolu var mı? Chrome yada adblock yükleyemedim. WebOs 2.0 yüklü olması lazım. Reklamları engellemenin bir yolu var mı? Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
İyi forumlar arkadaşlar. LG 49UF8507 model tv kullanmaktayım. Youtube da video izlerken çıkan reklamları engellemenin bir yolu var mı? Chrome yada adblock yükleyemedim. WebOs 2.0 yüklü olması lazım. Reklamları engellemenin bir yolu var mı? Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.
Televizyonunuz için youtube uygulaması var mı? Bizim televizyonda youtube uygulaması da var. Youtube uygulamasına girince normal youtubenin görünümünden biraz farklı oluyor yani bilgisayardan girilen youtubeye benzemiyor. Daha doğrusu bizim televizyondaki youtube uygulaması televizyon için tasarlanmış bence. Kumanda ile kontrol etmek için. Televizyonunuzun mağazası varsa mağazasına bakın Youtube uygulaması var mı diye.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Youtube fabrikadan kurulum olarak geldiği için Adblock gibi uygulamalar yükleyemezsiniz.Mecburen reklamlara katlanacaksınız.
Akıllı televizyonlara web browser yani tarayıcı yüklenebilir mi? Bir de bu akıllı televizyonlarda genelde hangi işletim sistemi kullanılıyor? Linux mu kullanılıyor acaba?
@eronis

Televizyonunuz için youtube uygulaması var mı? Bizim televizyonda youtube uygulaması da var. Youtube uygulamasına girince normal youtubenin görünümünden biraz farklı oluyor yani bilgisayardan girilen youtubeye benzemiyor. Daha doğrusu bizim televizyondaki youtube uygulaması televizyon için tasarlanmış bence. Kumanda ile kontrol etmek için. Televizyonunuzun mağazası varsa mağazasına bakın Youtube uygulaması var mı diye.
Youtube uygulaması var ama reklamlar orda da bulunmakta maalesef.
--- Gönderi Güncellendi ---
Youtube fabrikadan kurulum olarak geldiği için Adblock gibi uygulamalar yükleyemezsiniz.Mecburen reklamlara katlanacaksınız.
Bana da öyle geliyor ama belki bir çözüm çıkar diğer arkadaşların yorumlarını bekleyelim =)

Benim televizyonumda tarayıcı var fakat uygulama yükleme gibi bir şans yok. @Halktan Biri
Ayrıca televizyonlar işletim sistemi kullanmıyor sanırsam.Ama LG Yeni nesil televizyonlarında WEBOS kullanılıyor.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
LG Yeni nesil televizyonlarında WEBOS kullanılıyor.
Yanlış bilmiyorsam Samsung'un baz akıllı televizyonlarında Tizen OS yüklü.
Benim televizyonumda tarayıcı var fakat uygulama yükleme gibi bir şans yok. @Halktan Biri
Ayrıca televizyonlar işletim sistemi kullanmıyor sanırsam.
Bence işletim sistemi vardır. Belki de TV'lere özel Linux yüklüdür.

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Akıllı televizyonlara web browser yani tarayıcı yüklenebilir mi? Bir de bu akıllı televizyonlarda genelde hangi işletim sistemi kullanılıyor? Linux mu kullanılıyor acaba?
@eronis
Evet linux kullanılıyor ve uygulama merkezlerinde ne varsa o dur. Tavsiyem bilgisayarı hdmi dan bağlayın

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Evet linux kullanılıyor ve uygulama merkezlerinde ne varsa o dur. Tavsiyem bir bilgisayarı hdmi dan bağlayın
HDMI'dan bağlayınca bilgisayardaki ses televizyonda çalacak mı? Bir de HDMI'dan bağlarsak kalite bozulur mu?

stat counter