Tv Ekran Koruma Paneli...

Bu konuyu okuyanlar

Sn2019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kullanmış olduğum Tv ekran koruma paneliyle ilgili yorumlarımı dile getirmek istiyorum.
Benim evimde 3 yaşında ikiz çocuklarım var. Merak çağında olduklarından evin içinde bulunan elektronik cihazlar haliyle dikkatlerini çekiyor. Bu nedenle bütün cihazları koruma altına alıyorum. Evimde kullanmış olduğum televizyonun ekranı çocukların oyuncak vb. cisimler fırlatması nedeniyle 2 kez kırıldı. İnternet üzerinden yaptığım bir araştırma sonucu tv ekran koruma paneli üretildiğini ve satıldığını gördüm. Youtube ve sosyal medyada bulunan videolarını izledikten sonra almaya karar verdim. Bu izlenimim sonucu piyasada popüler olan Etiasglass firmasınI keşfettim. İnternet sayfası üzerinden siparişi oluşturdum ve kısa sürede elime ulaştı. Gerek montajı, gerek kullanımı oldukça basit. Çocuklar bir cisim fırlatsa bile televizyonun ekranı hiçbir şekilde etkilenmiyor. Ayrıca firmanın sunmuş olduğu kaliteli hizmet nedeniyle kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.

ekran koruyucuu.PNG

ekran koruyucu.PNG

Celal00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ürünü kullanan biri olarak bende yorum yapmadan geçemedim. Özellikle çocuklu aileler için çok avantajlı bi ürün. ayrıca kasko yaptırmanız yerine bu ürünü almanızı tavsiye ederim. ürün alırken yaptırdığımız kaskolardan çoğu zaman yararlanamıyoruz ve belli bi süreyi kapsıyor. bu ürünle televizyonu uzun süre koruma altına alıyosunuz. herkese tavsiye ederim.

srknn01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
cep telefonu koruyucu ekranı çok çabuk kırılıyor ve sıkça değiştirmek zorunda kalıyoruz tv ekranlarıda aynı şekilde mi? bilgi alabilir miyim.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
cep telefonu koruyucu ekranı çok çabuk kırılıyor ve sıkça değiştirmek zorunda kalıyoruz tv ekranlarıda aynı şekilde mi? bilgi alabilir miyim.
Yok mika gibi sağlam onlar tellerinki sıkıştırılmış ince cam o yüzden korılıyor