Tüy Dökücü Kremler!!!

Bu konuyu okuyanlar

NeverBackDown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar burası bu konu için ne kadar uygun bilmiyorum ama yardım edeceğinizi düşündüm.Bu tüy dökücü kremleri kullananlar varsa onlar bilgilerini paylaşabilirlermi konuya uzak olanlar yorum yapmasınlar lütfen. Bazılarının dediğine göre sakal gibi çıkıyormuş daha fazla çıkıyormuş diyorlar ama emin değilim kullanan arkadaşlar ne der acaba bu konuyla ilgili ?? şimdiden teşekkürler :biggrin:

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Aman deyim intergalaktik darbe lobisi söylentisine göre uzaylıların sizi yeme ihtimali var bu yüzden reklam yapıyorlar. :)

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8

tabi tabi jilet candır omuzlarımdaki kıllları jiletle aldım zamanında şimdi siyah atlet giymişimde çıkarınca izi kalmış gibi duruyor hocamgorile döndüm resmen tüy dökücü kremde fayda etmedi traş makinesiyle alıyorum artık

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
tabi tabi jilet candır omuzlarımdaki kıllları jiletle aldım zamanında şimdi siyah atlet giymişimde çıkarınca izi kalmış gibi duruyor hocamgorile döndüm resmen tüy dökücü kremde fayda etmedi traş makinesiyle alıyorum artık

:))))) iyi güldürdün gece gece

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ağda yaptır diyecem ama o da eziyetli maddi durumun uygunsa lazer ile köklerini yakabiliyorsun yada tek tek cımbızla çek

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sabah sabah güne gülerek başladım :D

Msfk

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Aktarlarda hamam otu tozu diye bi toz satıyorlar onu alıp suyla çimento harcı yapar gibi karıştır.Ama elinde doktorların giydiği ameliyet eldivenleriden olsun.Sonra kıllı bölgeye azar azar sür.Yanma hissi olacak birde çok pis bi koku olacak.Biraz bekleyip.Sonrasında kılların üzerine su dökerek hafifçe çekersen kıllar elinde kalacak.Bu işlemi 2-3 kez yaparsan kıllar azalır.Zira bu toz kıl köklerini yakıyor.

NeverBackDown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki arkadaşlar teşekkürler tavsiyeler için :D o zaman tüy dökücüye hiç bulaşmayayım :D

YEMEKTEYİZHASAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ağdaya hiç bulaşma diyebilirim. Kıl köklerini o şekerli ağda besliyor, daha dolu dolu çıkıyor. :D

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Aktarlarda hamam otu tozu diye bi toz satıyorlar onu alıp suyla çimento harcı yapar gibi karıştır.Ama elinde doktorların giydiği ameliyet eldivenleriden olsun.Sonra kıllı bölgeye azar azar sür.Yanma hissi olacak birde çok pis bi koku olacak.Biraz bekleyip.Sonrasında kılların üzerine su dökerek hafifçe çekersen kıllar elinde kalacak.Bu işlemi 2-3 kez yaparsan kıllar azalır.Zira bu toz kıl köklerini yakıyor.

yalnız bunun için çok tehlikeli diyorlardı :) zehirliyormuş insanı haberiniz olsun :) en güzeli lazer pahalı ama en azından ömür boyu kurtuluyorsunuz :D

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Koltuk altı için ideal başka bir yer için kullanma tavsiye etmem.

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
5-6 seans lazer en temiz çözüm. Sıfırlama garantisi vermiyorlar ama rahatlıyorsunuz.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Tüy dökücü kullandıktan sonra daha fazla çıkmıyor mu

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bu neya erkek dediğin kıllı olucak seni üstün çıplakken ayı görse arkadaşım nasılsın? diyen ayı hikayesi atlatacan...
kıllarını katletme.

kara.emin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla kılsız vücud için bir sürü krem sprey kullandım.
en iyisi bitkisense tüy dökücü diye bir ürün tabi ömür boyu tüysüz olmuyorsun fakat kremlerin arasında en iyisi sossyal medyada satışı var sadece.
kökleri falan dibine kadar alıyor.
yıllar sonra rahat rahat denize girdim.

Sypnosis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Tüy dökücüyü bikere kullandım.Tüyleri hem arttırıyor hem de rengi koyulaştırıyor.Sakın kullanma.

Son mesajlar