Tuş kilidi açılış sonrası Reklam Çıkması.

Bu konuyu okuyanlar

A_V_C_I

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar

Birazdan paylaşacağım şey, herhangi bir sitede gördüğün reklamlardan değil.Bu reklam benim telefonumda "Tuş kilidini açtıktan" sonra karşıma çıkan reklamlardan bir tanesinin screenshot'dır.Kurduğum bir uygulamadan şüpeleniyorum ama o kurduğum uygulamanın hangisi olduğu konusunda yada uygulama harici neden böyle bir reklam çıkmakta anlayamadım.Genellikle Line ve Clash of Clanis uygulama reklamları resimdeki gibidir.Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

v5py0.jpg

İyi çalışmalar

klacidx23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kurduğunuz uygulamaları gösterirseniz daha hızlı yardımcı olabilirim

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence uygulamaların çok fazla değilse deneme yanılma yöntemini de deneyebilirsin.

A_V_C_I

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
whatsapp, viber, tango, messenger, shazam, cia, vine, fun run, okeyplus, pvz2, zynapoker, synic, vibrate then ring, teamviaver, avea online işlem, bilindik standart şeyler işte

klacidx23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
synic veya vibrate then ring yüzünden çıkıyor olabilir diye düşünmekteyim diğerlerinde hiç öyle bi sorunla karşılaşmadım çünkü

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
uygulamardan herbirine girip bildirimleri kapat diyip bir daha deneseniz düzelebilir diye düşünüyorum.Çünkü uygulamayı açmadan böyle reklam çıkıyorsa bildirimlerdendir ve bildirimleri kapatma seçeneği uygulamarda uygulamaya girince çıkıyor.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Vibrate then ring tarzı uygulamalarda genellikle böyle şeyler olur. Bu uygulamalar işlevinden çok reklam amaçlıdır. Bu tarz şeyler kurmanızı tavsiye etmiyorum.

A_V_C_I

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vibrate then ring uygulamasını kaldıraym birkaç günde öyle deniyeyim bakalım neler olacak.

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de gecen hafta mobe bilmem diye bir yerden oyun yukledim ; ayni senin basina gelen bir durum oldu. Virus programi bitdefender falan da yakalamadi. Eger cihazinda blackmarket tipi platform program varsa ve oradan da indirme yaptiysan onlara yogunlas. Bir de cikma suresini gozonunde bulundur bir iki gun ? ben de oyunu indirdim ; hemen cikmaya basladi sildim direk. Son indirdigin 2 3 oyundan kaynaklidir. ;)

bsdrakula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba benim telefonda aynı reklam oluyordu kilit açılınca veya durduk yerde reklam çıkıyordu internet yazılanları yaptım işe yaramadı nerdeyse son olarak fabrika ayarlarına döndürecektim ki uygulama bilgilerinde iki adet Google play store olduğunu gördüm ilk normaldir 2 cisinin girdiğimde uygulama ayrıntılarına girdiğimde başka yüklediğim bir programi açtı yani kısaca başka bir programı kurduğumda tıkladığında kaybolmuştu ve play store gibi kendini kopyalanmış bunu dilince düzeldi resimleride koyucam başka arkadaşların başına gelirse bir baksınlar
Screenshot_20180610-022730.png
Screenshot_20180610-022730.png
Screenshot_20180610-022742.png
Screenshot_20180610-022748.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

Buda uygulamanın yorumları
Ekli dosyayı görüntüle 42255

Son düzenleme: