Tuş kilidi açılış sonrası Reklam Çıkması.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 4)

Merhabalar

Birazdan paylaşacağım şey, herhangi bir sitede gördüğün reklamlardan değil.Bu reklam benim telefonumda "Tuş kilidini açtıktan" sonra karşıma çıkan reklamlardan bir tanesinin screenshot'dır.Kurduğum bir uygulamadan şüpeleniyorum ama o kurduğum uygulamanın hangisi olduğu konusunda yada uygulama harici neden böyle bir reklam çıkmakta anlayamadım.Genellikle Line ve Clash of Clanis uygulama reklamları resimdeki gibidir.Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

İyi çalışmalar

kurduğunuz uygulamaları gösterirseniz daha hızlı yardımcı olabilirim

Bence uygulamaların çok fazla değilse deneme yanılma yöntemini de deneyebilirsin.

whatsapp, viber, tango, messenger, shazam, cia, vine, fun run, okeyplus, pvz2, zynapoker, synic, vibrate then ring, teamviaver, avea online işlem, bilindik standart şeyler işte

synic veya vibrate then ring yüzünden çıkıyor olabilir diye düşünmekteyim diğerlerinde hiç öyle bi sorunla karşılaşmadım çünkü

giskur11

Profesör
uygulamardan herbirine girip bildirimleri kapat diyip bir daha deneseniz düzelebilir diye düşünüyorum.Çünkü uygulamayı açmadan böyle reklam çıkıyorsa bildirimlerdendir ve bildirimleri kapatma seçeneği uygulamarda uygulamaya girince çıkıyor.

Vibrate then ring tarzı uygulamalarda genellikle böyle şeyler olur. Bu uygulamalar işlevinden çok reklam amaçlıdır. Bu tarz şeyler kurmanızı tavsiye etmiyorum.

Vibrate then ring uygulamasını kaldıraym birkaç günde öyle deniyeyim bakalım neler olacak.

Ben de gecen hafta mobe bilmem diye bir yerden oyun yukledim ; ayni senin basina gelen bir durum oldu. Virus programi bitdefender falan da yakalamadi. Eger cihazinda blackmarket tipi platform program varsa ve oradan da indirme yaptiysan onlara yogunlas. Bir de cikma suresini gozonunde bulundur bir iki gun ? ben de oyunu indirdim ; hemen cikmaya basladi sildim direk. Son indirdigin 2 3 oyundan kaynaklidir. ;)

Merhaba benim telefonda aynı reklam oluyordu kilit açılınca veya durduk yerde reklam çıkıyordu internet yazılanları yaptım işe yaramadı nerdeyse son olarak fabrika ayarlarına döndürecektim ki uygulama bilgilerinde iki adet Google play store olduğunu gördüm ilk normaldir 2 cisinin girdiğimde uygulama ayrıntılarına girdiğimde başka yüklediğim bir programi açtı yani kısaca başka bir programı kurduğumda tıkladığında kaybolmuştu ve play store gibi kendini kopyalanmış bunu dilince düzeldi resimleride koyucam başka arkadaşların başına gelirse bir baksınlar
Screenshot_20180610-022730.png
Screenshot_20180610-022730.png
Screenshot_20180610-022742.png
Screenshot_20180610-022748.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

Buda uygulamanın yorumları
Ekli dosyayı görüntüle 42255

Son düzenleme: