Bu konuyu okuyanlar

terekeme19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turktorrent davetiyesi gönderebilecek hayırsever aranıyor.btn(burada power user'ım),ptp,redacted(burada power user'ım) gibi en zor bulunan sitelere dahi üyeliğim var ama turktorrentim yok.kanıt isteyenlere screenshot gönderebilirim.paylaşımcı arkadaşlar var mı aramızda?
Takas yapabilirmiyiz ?

terekeme19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

bafegomis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hocam bende takas yapılacak değerli davetiyeler var ama takas olayı direkt bütün sitelerden atılma sebebi.o yüzden takas yapmıyorum prensip olarak.

terekeme19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bende takas yapılacak değerli davetiyeler var ama takas olayı direkt bütün sitelerden atılma sebebi.o yüzden takas yapmıyorum prensip olarak.
Siz bana yabancı sitelerden bir davetiye hediye edin,bende sşze türktorrent ve bittürk ten hediye hedeyim,olmazmı ?

terekeme19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kim görecek,kim bilecek :)
valla hocam türkleri ispiyonlayan türkler var.turktorrent için yıllarca toplamak için uğraştığım siteleri riske sokamam.bu risk çok küçük olsa dahi almam.
Kardeş oynamam yerim dar diyorsun.bende filelist, iptorrent,hdspace,ncore,torrentday gibi bşrçok siteyi yıllardır kullanıyorum dediğin gibi bir durum sözkonusu değil.kim senin hangi siteye hangi maille ve user le kayıt olduğunu bilip de şikayet edecek.gereksiz korku.varsa niyetin karşılıklı işimiz görülsün derim.

bafegomis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kardeş hdtorrents yok zaten bende.işime yaramadığı için attım çöpe.iptorrrents varsa zaten hdtorrents çok gereksiz.evet takas yaparsan dediğin zitelerden atılmazsın.hdbits,btn.ptp.bibliotik,redacted,awesome-hd gibi sitelerden atılırsın.yani en iyi siteler bunlar.birbirleriyle sürekli irtibat kuruyolar.birinden atılırsan hepsinden atılıyosun.turktorrent bu konuda nasıldır bilmiyorum.turktorrent den biri atılırsa davet ettiği kişiler de atılıyo.bunu duydum daha önce.sen hdtorrents'i boşver dediğim siteleri toplamaya bak.

terekeme19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş hdtorrents yok zaten bende.işime yaramadığı için attım çöpe.iptorrrents varsa zaten hdtorrents çok gereksiz.evet takas yaparsan dediğin zitelerden atılmazsın.hdbits,btn.ptp.bibliotik,redacted,awesome-hd gibi sitelerden atılırsın.yani en iyi siteler bunlar.birbirleriyle sürekli irtibat kuruyolar.birinden atılırsan hepsinden atılıyosun.turktorrent bu konuda nasıldır bilmiyorum.turktorrent den biri atılırsa davet ettiği kişiler de atılıyo.bunu duydum daha önce.sen hdtorrents'i boşver dediğim siteleri toplamaya bak.
Toplayımda nasıl bu sitelere davet bulmak zor.dediğin sitelerden birine sen davet et işte kardeşini.ratio oranlarım falan çok iyi,iyi takip ediyorum,pişman olmazsın.

bafegomis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kardeş biraz emek verirsen toplarsın.araştırmak lazım.her şeyin kucağımıza düşmesini beklersek zor iş.

onko83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Bir çok torrent sitesinde iyi ratio sahibiyim. Türkçe içerik konusunda sıkıntı yaşıyorum. Davetiye yollayabilir misiniz? [email protected]
Teşekkürler

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Siteyi yine engellemişler. Yeni sitenin ne olduğunu bilen var mı?

lastcodder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer mümkünse bende turktorrent.me davetiyesi alabilir miyim? [email protected]
kadirdal18@gmail.com sağlam torrent kullanıcısıyım hertürlü torrent sitesi davetiyesi alabilirim. bende teşekkür ederim......
screenshot_20180622_213217.jpg

Son mesajlar