Bu konuyu okuyanlar

Mythness

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Herhangi bir torrent sitesinde Upload miktarı iyi olan birkaç kişiye davetiye yollayacağım. Bana ekran görüntüsü verin upload miktarınızı gösteren nickinizle birlikte.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Herhangi bir torrent sitesinde Upload miktarı iyi olan birkaç kişiye davetiye yollayacağım. Bana ekran görüntüsü verin upload miktarınızı gösteren nickinizle birlikte.
7 yıl önce senin sayende üye olmuştum bu harika siteye, nickini görünce tekrar teşekkür etmek istedim :)

bedavahesap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş bende de turknova davetiyesi var istersen.teşekkür ederim şimdiden

Ekli dosyalar

• torre.jpg
    torre.jpg
    99.1 KB · Görüntüleme: 526

thornxyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

bana gönderebilir misiniz?
en son turk seed e üyeydim. yurt dışına gittim bir süre, o arada beni hit run sebebiyle banlamışlar. mesaj da attım ama pek dikkate almadılar sanırım. oysa upload ım baya yüksekti. ratiom da. "thornxyz" nickname. gönderirseniz sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

bana gönderebilir misiniz?
en son turk seed e üyeydim. yurt dışına gittim bir süre, o arada beni hit run sebebiyle banlamışlar. mesaj da attım ama pek dikkate almadılar sanırım. oysa upload ım baya yüksekti. ratiom da. "thornxyz" nickname. gönderirseniz sevinirim.
[email protected]

Son düzenleme:

Mythness

Asistan
Reaksiyon puanı
12
merhaba arkadaşlar [email protected] banada bir adet davetiye yollarsanız sevinirim aktif olarak turkseed kullanmaktayım. Ekli dosyayı görüntüle 39050

locust üye adın hesabın varmış zaten...

Ben de turktorrent.cc davetiye kodu alabilir miyim? [email protected]

Mail adresinizi kontrol ediniz. Spam maillere bakmayı unutmayınız.

Ben de turktorrent.cc davetiye kodu alabilir miyim? [email protected]

Mail adresinizi kontrol ediniz. Spam maillere bakmayı unutmayınız.

Son düzenleme:

Kenjuri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizden ricam mümkün olursa "Turktorrent" sitesine ait bir davetiye.
Selamlar / Saygılar

Ekran Alıntısı.JPG