Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar siteye erişim Türkiye den engellendi. Vpn ile giriş yapabilirsiniz. Yeni adrese geçilecek gün içinde.

Başka torrent sitelerinde üyeliğiniz varsa Upload download gösteren görseli paylaşın ona göre davetiye yollayacam.

Başka torrent sitelerinde üyeliğiniz varsa Upload download gösteren görseli paylaşın ona göre davetiye yollayacam.
Filelist kullanıyorum 4-5 yıldır
İyi bir kullanıcıyım.
Rica etsem yabancı site davetiyeniz varsa onuda gönderirmisiniz.
Torrentleech yada httorrents gibi
Selamlar

turktorrent davetiyesi gönderebilecek hayırsever aranıyor.btn(burada power user'ım),ptp,redacted(burada power user'ım) gibi en zor bulunan sitelere dahi üyeliğim var ama turktorrentim yok.kanıt isteyenlere screenshot gönderebilirim.paylaşımcı arkadaşlar var mı aramızda?

Son düzenleme:
turktorrent davetiyesi gönderebilecek hayırsever aranıyor.btn(burada power user'ım),ptp,redacted(burada power user'ım) gibi en zor bulunan sitelere dahi üyeliğim var ama turktorrentim yok.kanıt isteyenlere screenshot gönderebilirim.paylaşımcı arkadaşlar var mı aramızda?
Takas yapabilirmiyiz ?

hocam bende takas yapılacak değerli davetiyeler var ama takas olayı direkt bütün sitelerden atılma sebebi.o yüzden takas yapmıyorum prensip olarak.

stat counter