Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Herhangi bir torrent sitesinde Upload miktarı iyi olan birkaç kişiye davetiye yollayacağım. Bana ekran görüntüsü verin upload miktarınızı gösteren nickinizle birlikte.
7 yıl önce senin sayende üye olmuştum bu harika siteye, nickini görünce tekrar teşekkür etmek istedim :)

Herhangi bir torrent sitesinde Upload miktarı iyi olan birkaç kişiye davetiye yollayacağım. Bana ekran görüntüsü verin upload miktarınızı gösteren nickinizle birlikte.
bana gönderebilir misiniz?
en son turk seed e üyeydim. yurt dışına gittim bir süre, o arada beni hit run sebebiyle banlamışlar. mesaj da attım ama pek dikkate almadılar sanırım. oysa upload ım baya yüksekti. ratiom da. "thornxyz" nickname. gönderirseniz sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

bana gönderebilir misiniz?
en son turk seed e üyeydim. yurt dışına gittim bir süre, o arada beni hit run sebebiyle banlamışlar. mesaj da attım ama pek dikkate almadılar sanırım. oysa upload ım baya yüksekti. ratiom da. "thornxyz" nickname. gönderirseniz sevinirim.
[email protected]

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar [email protected] banada bir adet davetiye yollarsanız sevinirim aktif olarak turkseed kullanmaktayım. Ekli dosyayı görüntüle 39050
locust üye adın hesabın varmış zaten...

Ben de turktorrent.cc davetiye kodu alabilir miyim? [email protected]
Mail adresinizi kontrol ediniz. Spam maillere bakmayı unutmayınız.

Ben de turktorrent.cc davetiye kodu alabilir miyim? [email protected]
Mail adresinizi kontrol ediniz. Spam maillere bakmayı unutmayınız.

Son düzenleme: