Türktelekom Yılların Hediyesi Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Benim için internet hediye GB diyenlere büyük fırsat!
Kaç yıldır bizimleyseniz 3 katı kadar GB Hediye!
Hemen Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından kampanyaya katılın, hediye GB’larınızı kullanmaya başlayın! Katılım yazıp 5555 e sms gondererekte katılabilirsiniz
  • Kampanya kapsamında faturasız müşterilerimize Türk Telekom Mobil müşterisi oldukları yıl kadar cepten internet hediye edilecek ve hediye internet 3 ay boyunca yenilenecektir.
  • Kampanyadan aşağıdaki şartların tamamını aynı anda sağlayan müşterilerimiz faydalanabilir:
    • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Faturasız Mobil Data Jet, Kontrolü Seç tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerde bulunan
    • 4.5G uyumlu cihaz ve SIM karta sahip olan
    • Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan,
    • Mobil hattı 90 günden daha uzun süredir Türk Telekom'da aktif olan
    • Kampanyaya başvuruda bulunmadan önce 2 gün içerisinde veya başvuruda bulunduktan sonraki 29 gün içerisinde tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmış olan müşteriler
  • Kampanyadan sadece 1 kez faydalanılabilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi 30 gündür. Müşteri iptal etmediği ve tüm kampanya şartlarını sağladığı takdirde verilen internet faydası 30 günlük periyodlar halinde toplamda 90 gün boyunca yenilenecek, sonrasında sona erecektir.
  • Müşterilerimiz 90 gün boyunca kampanyadan faydalanmaya devam edebilmek için 30 günlük periyodlar halinde tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmış olmalıdır. 30 günün sonunda yükleme yapılmamışsa internet faydası yenilenmez. Ancak 30 günden daha uzun bir süre sonra yükleme yapıldığında -müşteri kampanyayı iptal etmemişse ve kampanya kayıt tarihinin üzerinden 90 gün geçmemişse- internet faydası otomatik olarak tanımlanır, tekrardan kampanyaya kayıt olunmasına gerek olmayacaktır.
  • Yılların Hediyesi Kampanyası > Kampanyalar > Web > Türk Telekom

lucarth

Doçent
Reaksiyon puanı
131
ben normalde 4 yillik avea kullanicisiyim, gecen mayista vodafone a gectim, ve terkrar gecen agustosda aveaya geri dondum , simdi ben 5 aylik avea kullanicisimiyim, (numara tasima islemi)

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Evet numara tasiyinca sifirlaniyor

Dafdaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Kampanya şu şekilde izin istiyor.

YILLAR IZIN yazip mesaji cevaplayarak Turk Telekom, TTNET veya Avea'dan en az birinde aboneliginiz devam ettigi surece, abonelik , yer ve hat bilgilerinizi paylasarak kullanmamiza ve size ozel firsatlari iletmemize izin verebilirsiniz. B001

Abonelik,yer ve hat bilgilerini paylaşmak kısmı sakıncalı geldi. Paylaşmamız lazım ama yasal da olması gerekli bari güzel bir kampanya yapalım da herkes katılır alt metinli bi kampanya gibi geldi bana :)