Türksat'tan yeni internet tarifeleri

Bu konuyu okuyanlar

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
TÜRKSAT A.Ş, yeni başlattığı üç tarife ile abonelerine hizmet verecek.

153371.jpg

TÜRKSAT A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, dün başlayan yeni tarife ile UYDUNET aboneleri, 10 Mbps hızında 5 GB kotalı interneti 29 TL'ye, 10 Mbps hızında 8 GB kotalı interneti 39 TL'ye ve 15 GB kotalı interneti ise 49 TL'ye kullanabilecek.

UYDUNET abonelerinin, sahip oldukları internet erişimini kendilerinin kontrol edebildiği, kullandığı kadar ödediği ve en fazla ne kadar ödeyeceklerini de önceden bildikleri ifade edilen açıklamada, yeni kampanyaya başvurmak isteyen vatandaşların, ayrıntılı bilgiyi, kurumun ''www.uydunet.net'' adresinden veya 444 0 126 numaralı telefondan öğrenebilecekleri kaydedildi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hiç kanmayın 2 senelik kontrat imzalatıp adamı sinir hastası ediyorlar. İnternet sürekli kopuyor geldiğindede devamlı yavaş. Arayıp 8 kere arıza kaydı ilettim. Her seferinde gelcez diyorlar ve tekrar aramanız gerekiyor. Çooook kötü bir servis.

BaradduR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç kanmayın 2 senelik kontrat imzalatıp adamı sinir hastası ediyorlar. İnternet sürekli kopuyor geldiğindede devamlı yavaş. Arayıp 8 kere arıza kaydı ilettim. Her seferinde gelcez diyorlar ve tekrar aramanız gerekiyor. Çooook kötü bir servis.

hangisiyle çalışacaz bende bilmiyorum haklısın bende geceleri oluyor yada sürekli o saat dilimlerinde kullandığım için sanırım kopuyor bazen inatla bağlanamıyorum daha doğrusu wireles modem olarak hiç bir şekilde görünmüyor çıldırtıyor..

Son mesajlar