Turknet'ten memnun musunuz? Almalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

NosTEam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türknet internet almayı düşünüyorum int araştırma yaptım iyi diye göremedim daha genelde müşteri hizmetlerinden int gidip gelmesini sıkıntı oluyormuş siz ne düşünüyorsunuz

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Dsmart iyi teklif yapmayınca başvurdum 1 haftam boşa gitti haftaya bakalım bağlar mılar bilmiyorum.

A.aydoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kendimi zor kurtardım. Bir arkadaşımın telkinleri üzerine turknet internete abone olmuştum. müşteri hizmetleri yok denecek kadar sıkıntılı (ortalama 20 25 dk telde bekliyorsun derdini anlatmak için). kotayı kaldırdık diyor sakın inanmayın zaten kotayı aştınızmı hızınız 3mb e düşüyor , kotayı aimadan önceki hızınız zaten 3 mb ı geçemiyor. kabus gibi geçti :)

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. 1 gün hariç çok memnunum. Sadece 1 gün hızım 3 bit e düştü onun sebebi de sanırım ağıma giren yabancıydı. MAC ban atınca düzeldi. 200 gb indirme yaptım. Hala 35 mbit devam. Yalnız cidden müşteri temsilcisine ulaşmak işkence. Ellerine düşmedikçe, altyapın iyiyse kesinti de yok hız düşümü de.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Kesinlikle geçin, altyapınız sorunsuz ise.. :D

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
geçmeye niyetim olduğunu söyleyince bana 2-3 ay içinde kendi altyapı çalışmalarının biteceğini söylediler. şuan sanırım Türk telekom yada baska bir firmanın altyapısı kullanıyorlar, ama genede durum gayet başarılı . geçilir

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Evet Yapın.

NosTEam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alınan yorumların çoğu korkutucu :D :D : D

senbilme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kesinlikle tavsiye etmem.Misal Arkadaşını getir kampanyasından ücretsiz 1 ay faydalanın deniyor kesinlikle faturalandırılıyor.ücretsiz hiç bir hizmeti yok.bu ay içinde 2 fatura birden kesmişler ilk kestikleri fatura neyin nesi belli değil. sikayetvar.com sitesinde fazla kesilen faturalardan mağdur sorunlar yumağı haline gelmiş müşteri hizmetlerine kadar çok büyük problemler var. kaldıki müşteri hizmetlerine derdini anlatamazsın tamamen telesekreter.ve geri dönüş yok.derdinle beraber oturup beklersin çözülmesini lakin problemin varsa türknet hizmetiyle ilgili çözülmesini bekleme kaç git başka Servis Sağlayıcıya.Adamlar sözleşmeyi iptal ettirmek için bile müşteri temsilcisine ulaşamıyor.Çünkü müşteri temsilcisi yok bir tek abone alımları için müşteri hizmetleri var.kesinlikle uzak durun.Başın ağrıdan kurtulmaz.Reklamlara da aldanmayın.Bu gidişle batmaya aday bir firma.

NosTEam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hangi interneti önerirsiniz youtup u çok kullanan biriyim

sfenks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hali hazırda Telekom altyapısı olan internetiniz var, hzınız iyi ise kesinlikle Turk.Net' i öneririm.
İss değişikliği ile Turk.Net'e geçişiniz hem hızlı, hem de sorunusuz oluyor.

İnsanlar aldıkları hizmet neleri kapsadığını bilmiyorlar ve suçu karşı tarafa atmak çok kolay geliyor. En basidi Turk.Net' in internet sitesinde ilk faturanın 2 adet olacağı, (birinin kısmi, birinin tam fatura) yazmasına rağmen fazla fatura geldi diye milyon tane şikayet var. Forumlara satırlar dolusu şikayetler yazmak kolay gelirken, aldıkları hizmetin detayını okuma zor geliyor.

Ekli dosyalar

• fatura.PNG
    fatura.PNG
    27.1 KB · Görüntüleme: 588

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
nedense Turkcell 3g ile speed testte upload olmuyor ya test çalışmıyor yada Turkcell onu engelliyor...