Türknet'i Tavsiye eder misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ben yaklaşık 10-11 aydır kullanıyorum.Hattım 75 destekliyor ama 35 mbps veriyorlar.Sükür hiç bir sorun yaşamadım.Ne takılma ne kesinti...1000 dk telefon hakkı da az değil.Aktif telefon kullanıyorsanız çok iyi.Bu fiyata hizmet sunabilen tek firma da Türknet bence.Tabi benim bulunduğum yer çok yüksek katlı ve kalabalık binaların olduğu bir yer değil.Bu yüzden civarımda nete yüklenme oranı fazla olmayabilir.Eğer sorun yaşarsam da nelerle karşılaşabilirim ( müşteri hizmetleri açısından ) bilemiyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

75 varken 35mbps hız alacaksın.

).
Aynı sınırsız tarife netspeed de 85 TL dikkatinizi çekerim.Üstelik netspeed de telefon hakkı da yok.Ha konuyu açan arkadaş aylık 200 gb dan fazla kullanmayacaksa bilemem.Belki online oyun falan! Sonuçta netspeed hiper 200 de 200 gb akn sonrası 24 mbps ye düşüyor ( gece hariç tabi

Son düzenleme:

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Koskoca İstanbulun göbeğinde ki meşhur site yok, dolayisi ile MH yi arayip ne kadar hiz alabileceğimi soracaktım kisacası TURK.NET de iletişim kurulacak tek bir canlı yok malesef...
yeni binaysa bulundugun bina o yüzden görünmüyor olabilir şöyle yapabilirsin yan bina üzerinden sorgulamayı dene aynı konum oldugu için o binayla aynı hızı alırsın muhtemelen

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Koskoca İstanbulun göbeğinde ki meşhur site yok, dolayisi ile MH yi arayip ne kadar hiz alabileceğimi soracaktım kisacası TURK.NET de iletişim kurulacak tek bir canlı yok malesef...
Hayır iletişime geçebiliniyor.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459

yeni binaysa bulundugun bina o yüzden görünmüyor olabilir şöyle yapabilirsin yan bina üzerinden sorgulamayı dene aynı konum oldugu için o binayla aynı hızı alırsın muhtemelen

İstanbul AVRUPA KONUTLARI CEVİZLİBAĞ , yeni bina ile alakası yok.

Yok öyle bir şey.
Ana sitesinde ki telefon no, başvuru no defalarca aradım defalarca tuş kombinasyonu yaptım, MH için tuşla deyip MH yi kaldirdik diyor ,kafamdan sallamıyorum yani al dinle, siz nasıl ulaştınız peki?
Uploadfiles.io - ACR Kaydı (08502888086 - Mon Aug 27 21-30-02 GMT-03-00 2018)

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
İstanbul AVRUPA KONUTLARI CEVİZLİBAĞ , yeni bina ile alakası yok.

Yok öyle bir şey.
Emin misin? Bugün Müşteri Temsilcisiyle görüşme yaptım. 0212 703 4371 numarasından. :)

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Emin misin? Bugün Müşteri Temsilcisiyle görüşme yaptım. 0212 703 4371 numarasından. :)

Sitesinde öyle bir numara yok. Kurumsal firmanın kurumsal numarası olur.
Ana sitesinde ki telefon no, başvuru no defalarca aradım defalarca tuş kombinasyonu yaptım, MH için tuşla deyip MH yi kaldirdik diyor ,kafamdan sallamıyorum yani al dinle, siz nasıl ulaştınız peki?

Yani kendi sitesinde ki basvuru, resmi kurumsal numarasından beni ve bircok kişiyi oyalıyorsa varsın kalsın Turk.net kalsın Rezil firma bir de çıkmışlar utanmadan akn kalkacak nasil olacak demec veriyor basindaki beceriksiz.

Screenshot_20180827-213912__01.jpg

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Sitesinde öyle bir numara yok. Kurumsal firmanın kurumsal numarası olur.

Yani kendi sitesinde ki basvuru, resmi kurumsal numarasından beni ve bircok kişiyi oyalıyorsa varsın kalsın Turk.net kalsın Rezil firma bir de çıkmışlar utanmadan akn kalkacak nasil olacak demec veriyor basindaki beceriksiz.

Ekli dosyayı görüntüle 48142

Ben mi yalan söylüyorum? Numara yazıyor. Çağrı merkezini arayacaksınız. Müşteri hizmetlerini değil. Çağrı merkezi arızalara bakıyor. :)
Screenshot_2018-08-27-21-42-37.png

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Ben mi yalan söylüyorum? Numara yazıyor. Çağrı merkezini arayacaksınız. Müşteri hizmetlerini değil. Çağrı merkezi arızalara bakıyor. :)Ekli dosyayı görüntüle 48144

Kardeşim benim aboneliğim yok.

Başvuru icin kisayol eklemisler ss eklemisim 0212 nedir arkadaşım, sen söylemesen defalarca belirttikleri

0850 li numaralar da bosa vakit gecirecektim kabahat ben de mi diyorsun kusura bakma Turk.net ÖKÜZ oküz...

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Kardeşim benim aboneliğim yok.

Başvuru icin kisayol eklemisler ss eklemisim 0212 nedir arkadaşım, sen söylemesen defalarca belirttikleri

0850 li numaralar da bosa vakit gecirecektim kabahat ben de mi diyorsun kusura bakma Turk.net ÖKÜZ oküz...
Bende sorun yaşıyorum. 2 Haftadır intenetsizim.

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
sen söylemesen defalarca belirttikleri

0850 li numaralar da bosa vakit gecirecektim kabahat ben de mi diyorsun kusura bakma Turk.net ÖKÜZ oküz
Dikkatli bakınca sitede zaten görünüyor bu numara.Ayrıca twitter üzerinden de yardım ediyorlar diye biliyorum.Merak etme ilk abone olacağın zaman hiçbir zorluk çıkarmadan seninle ilgilenirler zaten.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Dikkatli bakınca sitede zaten görünüyor bu numara.Ayrıca twitter üzerinden de yardım ediyorlar diye biliyorum.Merak etme ilk abone olacağın zaman hiçbir zorluk çıkarmadan seninle ilgilenirler zaten.

Ben aylar önce öyle bir hata yaptım zaten 3 hafta da baglanmayinca iptal ettirdim.
Burada sorun ANASAYFAS ında belirtilen hem kurumsal hem BAŞVURU kisayollu 0850 li iletişim numarası tamamen dalga geç mek için eklenmiş, vakit kaybı.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Ben aylar önce öyle bir hata yaptım zaten 3 hafta da baglanmayinca iptal ettirdim.
Burada sorun ANASAYFAS ında belirtilen hem kurumsal hem BAŞVURU kisayollu 0850 li iletişim numarası tamamen dalga geç mek için eklenmiş, vakit kaybı.
Online İşlemler Sitesindeki işlemleri bahsediyor o 0850'li numara zaten sitede botlar var.

K3llyll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
1 yıldır Türknet kullanıyorum. Sıkıntı yaşayabileceğiniz 2 nokta var:
1- Bağlatma Süreci : benimki 4 gün sürdü.
2- Müşteri Hizmetleri ! "Abonelik Hizmetleri" desek daha doğru olur çünkü kendilerine yalnızca yeni internet bağlatırken ulaşabiliyorsunuz.

Benim internetimde sürekli kopmalar oluyor. Bazen 1-2 dk lığına gidip geliyor. Bazen 1 saat gidiyor. Bunun Türknet'ten değil de binaya veya daireye gelen kablolardan dolayı olduğunu düşünmeye başladım ancak bunu düşünmeye başlamadan önce kendilerine ulaşmaya çalıştığımda ulaşamıyordum. Müşteri hzimetleri resmen yok. Arıyorsunuz zaten müşteri hizmetlerine bağlanmak için beklerken diyor ki "müşteri hizmetlerimiz yalnızca yeni abonelik işlemleri için size yardımcı olabilir !" Buna rağmen arıyorum sinirlendim geçen bağırdım "BEN BU LANET TÜRKNET'E NEREDEN ULAŞABİLİRİM?!" dedi "biz buradan size yardımcı olamayız. sorununuzun çözülmesi için arıza kaydı oluşturun!" ULAN kadına 50 defa arıza kaydı oluşturduğumu ve her seferinde"sorununuz giderilmiştir." mesajı gelmesine hiçbir işe yaramadığını elli defa söylüyorum hala bana "arıza kaydı" diyor.

Özetle hızı iyi ama en ufak bir sıkıntıyla karşılaşırsanız asla ulaşamazsınız !

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
2- Müşteri Hizmetleri ! "Abonelik Hizmetleri" desek daha doğru olur çünkü kendilerine yalnızca yeni internet bağlatırken ulaşabiliyorsunuz.

Benim internetimde sürekli kopmalar oluyor. Bazen 1-2 dk lığına gidip geliyor. Bazen 1 saat gidiyor. Bunun Türknet'ten değil de binaya veya daireye gelen kablolardan dolayı olduğunu düşünmeye başladım ancak bunu düşünmeye başlamadan önce kendilerine ulaşmaya çalıştığımda ulaşamıyordum. Müşteri hzimetleri resmen yok. Arıyorsunuz zaten müşteri hizmetlerine bağlanmak için beklerken diyor ki "müşteri hizmetlerimiz yalnızca yeni abonelik işlemleri için size yardımcı olabilir !" Buna rağmen arıyorum sinirlendim geçen bağırdım "BEN BU LANET TÜRKNET'E NEREDEN ULAŞABİLİRİM?!" dedi "biz buradan size yardımcı olamayız. sorununuzun çözülmesi için arıza kaydı oluşturun!" ULAN kadına 50 defa arıza kaydı oluşturduğumu ve her seferinde"sorununuz giderilmiştir." mesajı gelmesine hiçbir işe yaramadığını elli defa söylüyorum hala bana "arıza kaydı" diyor.

Öyle bir şey yok. Yukarda belirttiğim yorumdaki numaradan bizzat ulaştım bugünde konuşacağım.

K3llyll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öyle bir şey yok. Yukarda belirttiğim yorumdaki numaradan bizzat ulaştım bugünde konuşacağım.

Ben sitede bu numarayı bulamamıştım. İki tane 0850 li numara vardı sadece. Ayrıca turknet i arayıp , turknete nasıl arizalarla ilgili ulasabilecegimi sormuştum , bana bu numarayı söylemeleri gerekmez miydi ? Sadece arıza kaydı oluşturabilirsiniz dediler bana ?!

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Ben sitede bu numarayı bulamamıştım. İki tane 0850 li numara vardı sadece. Ayrıca turknet i arayıp , turknete nasıl arizalarla ilgili ulasabilecegimi sormuştum , bana bu numarayı söylemeleri gerekmez miydi ? Sadece arıza kaydı oluşturabilirsiniz dediler bana ?!
O konuda pek sıcak kanlı değiller sizin uğraşmanız gerekir. Çağrı merkezinden canlı müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsin. :)

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Başta fazla ilgilenecek personelleri olmadığı için botlara danışın derler.

Aksine başta MH doluydu sonra kaldırdılar. TURK.net Kurumsal firma, bireysel müşterileri kendine çekerek başka şey güdme derdinde olduğu belli.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Aksine başta MH doluydu sonra kaldırdılar. TURK.net Kurumsal firma, bireysel müşterileri kendine çekerek başka şey güdme derdinde olduğu belli.
Rakiplerine kıyasla daha küçük bir firmalar zaten. Giderek büyüyorlar. Her yerde YAPA bağlantıları olsa sorunlar daha kısa sürede çözülebilir duruma gelecek.

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55

Turknete ulaşmak için turknet online işlemler uygulamasından arıza kayıt veya başka bir menüden kayıt bırakırsanız sizi kısa bir zaman sonra arıyorlar. Yoksa siz ulaşamıyorsunuz

K3llyll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Turknete ulaşmak için turknet online işlemler uygulamasından arıza kayıt veya başka bir menüden kayıt bırakırsanız sizi kısa bir zaman sonra arıyorlar. Yoksa siz ulaşamıyorsunuz
Zaten kaç defa arıza kaydı oluşturdum ama nedense benimle iletişime gecilmedi. Sadece "sorununuz ekiplerimiz tarafından çözülmüştür" gibi bir mesaj geliyor ve başka da birşey olmuyor. Sorun da çözülmüyor.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Turk.neti aklama çabası mı var nedir anlamadim gitti...